Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak ha nem kedvelem...

Mit csináljak ha nem kedvelem apum mostani barátnőjét?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell az, az hogy anyukám 6 éve meghalt. Apukámmal ,és az egész családdal meggyászoltuk viszont,nekem még most is rettentően hiányzik. Apa többször is próbálkozott nőknél ,de nem mindegyik volt sikeres. Ilyenkor volt az hogy lehangolódott teljesen és nem lehetett felvidítani. Most talált magának egy nőt akivel nagyon közeli viszonyba kerültek. Aznap amikor bemutatta, már itt is aludt a nő. Ez kiverte a biztosítékot nálam ,és be is zárkóztam a szobámba. Reggel 5 percre ha kimentem. Elhidegültem apukámtól pedig nagyon szeretem,de olyan furcsa most minden. Furcsa hogy van mellette valaki ,és hogy már nem tudok úgy odabújni hozzá.

Mit csináljak most? Hogyan reagáljam le ezt az egészet úgy hogy ne én legyek a rossz,mert nem akarom hogy apa egyedül legyen ,de ez nekem most sok.



2013. nov. 10. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Tény: a másik nőben lehetett volna minimális tapintat..
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Most fá de ez az élet rendje.....mennyi idős vagy?
2013. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
1-es: milyen tapintatra gondolsz?
2013. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2013. nov. 10. 19:00
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
1. válaszoló: az apa nem aznap ISMERTE meg a nöt, szóval nem értem, mi gondod van.
2013. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mondd el apukádnak, hogy mit gondolsz, de finoman és normálisan

viszont neked is engedned kell, el kell fogadnod, hogy apukádnak is szüksége van társra, hogy ne legyen magányos, gondolj bele, hogy neked milyen rosszul esne, ha nem engedné, hogy legyen barátod

2013. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyszer sem mondtam rosszat,amikor kérdezte hogy mit gondolok a nőről annyit tudtam kinyögni hogy fura. Mert tényleg fura most ez így. Tudom hogy engednem kell,és próbálok is csak olyan nagyon nehéz. És nagyon is tudom hogy szüksége van egy társra mert azt meg nem akarom hogy idősebb korában egyedül legyen. De most minden olyan fura..:/

Viszont mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat..:)

2013. nov. 10. 19:10
 8/16 anonim ***** válasza:
16 vagy lassan neked is lesz barátod hogy esne ha apád utalná...
2013. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: Én nem utálom,az egy külön fogalom. Nem kedvelem az nem azt jelenti hogy rögtön utálom és elhordom a fenébe,mert nem ez van.
2013. nov. 10. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tapintat kapcsán arra gondolt, hogy nem volt semmi fokozatosság. Be lettek mutatva egymásnak, aztán már ottalvás volt. Azért egy jobb helyeken úgy megy, hogy először megismerkednek a gyerekek és az új pár, aztán fokozatosan egyre több időt töltenek együtt.

Én azt gondolom, hogy válás utáni új kapcsolatba is jár ennyi tapintat, nemhogy ott, ahol meghalt az Édesanya.

2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!