Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit teszel az energiavámpír...

Mit teszel az energiavámpír családtagjaiddal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerülöm őket amennyire lehet.

Amikor nem lehet,akkor viszont próbálok semleges témát felhozni.

2013. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok nem kettesben lenni vele, hogy ne csak az én energiámat szívja le :)
2013. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Telefonon keresztül képesek leszívni az energiámat! Saját anyám és testvéremről van szó! Ők mindig betegek, nekik semmi nem jó, mindig baj történik velük, nekik a legszarabb a világon.
2013. nov. 26. 14:46
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg őket, hogy csak pozitív dolgokat mondjanak ezentúl, ha jön a panaszáradat, akkor állítsd le őket.
2013. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁ, ezen már túl vagyok! Akkor meg én vagyok a rossz, hogy nekem milyen jó, mert nekem semmi gondom, mert én egészséges vagyok, nekem van pénzem... ők képtelenek pozitív dolgokról beszélni, mert nem élnek meg semmit pozitívan! Mindent gondként élnek meg!
2013. nov. 26. 14:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm őt, és sose maradok vele kettesben. Nincs megoldás.
2013. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :) Csak nekem nem családtagokkal, hanem barátokkal volt ilyen. Sajnos meg is szakadt a barátság :(

Pedig én sem vagyok olyan, aki mindent rózsaszín ködben lát, de nem is keresem direkt mindenben a rosszat.

2013. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen beszélgetések alkalmakor egy fényes burokba képzelem magam, és elképzelem, hogy ez a burok megszűri a negatív energiákat, a bántásokat, szóval mindent, ami tőlem energiát von el. Viszont a szeretetet és a melegséget átengedi a burkom. :) Lehet ostobaságnak tűnik, de nekem eddig bejött.
2013. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nem törődöm vele, apám volt vámpír és nem érdekelt mit mond a végén feladta mert nem sajnálta őt meg ilyenek, csak addig jó nekik amíg figyelnek rájuk
2013. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!