Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit teszel az energiavámpír...

Mit teszel az energiavámpír családtagjaiddal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Minimálisra csökkentem a velük való találkozások,beszélgetések,kommunikáció szintjét.Ha mégis muszáj velük beszélni,próbálok magamban valami másra figyelni,tehát hallom,hogy hozzám beszélnek,de figyelmen kívül hagyom.Nekem mondjuk leginkább az egyik csaj ismerősöm ilyen,aki engem barátnőnek tart,én viszont vonakodom a vele való kapcsolattól...
2013. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már nincsenek jelen az életemben, mert leépítettem őket. Csak az van jelen az életemben, aki adni is képes, hanem csak elvenni, irigységből, gyűlöletből, mondvacsinált ürügyekkel.
2013. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Ha beszélgetsz velük tedd keresztbe a mutató ujjad keresztet formálva, ha elmegy melletted dobj át a vállad fölött sót, a szobaajtód kilincsére pedig akassz fokhagymát!
2013. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fokhagyma!
2013. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

már szerencsés vagy,hogy ezt felismerted és az is szuper hogy nem ilyen vagy.

próbáld nekik "megmutatni"tán azért vagy jól a bőrödben mert nem siránkozol és rinya mindenen-ime itt az eredménye.lehet utánozni téged,próbálják meg.

ezen segiteni nem fogsz,van aki igy érzi jól magát és ennyire képes.a szeretetet ne vond meg tőlük,de szabj egy tól-ig határt ameddig ugymond beengeded öket az aurádba.

2013. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Meg tudlak érteni.
2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Hegedős János válasza:
Gratulálok a fényes burokhoz! Ezzel az ötlettel nagyon sokat segítettél. Köszönöm
2013. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!