Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Féltékeny a sógornőm, nem...

Féltékeny a sógornőm, nem hajlandó velem egy lakásban tartózkodni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Párom húga kicsit duci. Amióta ismerem (4 éve) azóta ilyen. Régebben sovány volt, de valamiért felszedett magára pár kilót. Először nem is zavarta, hogy nem 55 kg hanem 60. Aztán csak szaladtak fel rá a kilók, és most "nem tudja" leadni.

Azért féltékeny, mert én bármennyit eszem, nem látszik mg rajtam. Közös ebédnél inkább felállt és hazament, mert nem bírja elviselni, hogy ő az étel illatától is hízik.

Telefonon szoktunk beszélni néha, mert egyébként szeret engem, de az alakomra iszonyúan féltékeny.


2013. dec. 3. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Te hogy viselkedsz vele? Érezteted vele? Előtte eszel dupla adagokat?

Ha nem, akkor nincs mit tenni.

Mondhatod neki, hogy menjetek el együtt kondizni vagy valami, hátha.

2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Húsvét óta nem ültünk egy asztalnál. Akkor megdícsértem, hogy milyen csinos és hogy jó lett a frizurája.

Nem dupla adagot eszek, de többet mint ő. Vagy talán koplalnom kéne?!

Egyébként baromi egyszerű a titkom, sokat mozgok!!!

2013. dec. 3. 18:48
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy mi bajod van, kérdező?

Úgy viselkedsz, mintha bántott volna itt valaki...

2013. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Nem írtam, hogy koplalj!

Talán látszik rajtad, hogy kicsit nagy az arcod és azért nem kedvel!

2013. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

CSak bántó volt a kérdés, hogy előtte eszem dupla adagot?

Annyit eszek, amennyi jól esik.

2013. dec. 3. 18:54
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ő is annyiszor megy hozzátok, amennyiszer neki jól esik.
2013. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a kérdés, hogy hányszor megy hozzá, hanem az, hogy mit tegyen?
2013. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

És miért csak rád féltékeny?

Gondolom családi ebédnél mindenki eszik, nemcsak te.

Meg gondolom nem duckó az egész család.

2013. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Mi is a valódi bajod?


Az, hogy a sógornőd féltékeny rád - ami az ő baja, és te nem tudsz ellene tenni semmit -, vagy az, hogy nagyon szeretnél kicsit dicsekedni, hogy te milyen csini kislány vagy - hozzá képest.


Te vékony vagy, mert ilyennek teremtett Isten, és ha nem zabálsz, akkor az is maradsz. Úgy hívják ezt a testalkatot, hogy aszténiás. A sógornőd más alkat, valószínűleg piknikus. Ha megszakad, akkor sem lesz sovány, sőt, ha alacsonynak született, akkor sosem lesz 180 cm, ha már felnőtt nő.


Ez van. Innentől kezdve a sógornődnél van a laszti: vagy tudomásul veszi azt, hogy milyen ember és tesz magáért annyit, amennyit lehet, vagy élete végégig emészti a sárga irigység, azért, amin változtatni egyikőtök sem tud - és minek is változtatna?


Az igazi bibi akkor van, ha te a viseledéssel nagyon erősen sugallod azt, hogy ő lenézett, megvetett és másodrangú személy. Ez ugyanis már a te hibád, (ha erről van szó), és ez tényleg olaj a tűre: ilyenkor a másik még kevesebbnek érzi magát, mint eredetileg.


Ha nincs ilyenről szó, akkor ne foglalkozz vele. Az irigység ellen nem lehet semmit tenni, mert nem benned gyökerezik, hanem benne.

2013. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit olyasmi lehetsz, mint az én barátnőm, aki imádja mindig az emberek tudtára adni, hogy ő a legvékonyabb, legcsinosabb és folyton dicsérni kell. Csont és bőr, mégis folyton a mérlegen áll és figyeli a kilókat, ha fél kiló felmegy rá, akkor jön a hiszti és addig nem nyugszik meg, míg azt nem mondom neki, hogy igenis jól néz ki. Eleinte észre sem vettem, de ma már egyértelműen látom, hogy csak azért csinálja, mert folyton szüksége van a visszaigazolásra, hogy ő vékony és nagyon jól néz ki.


Nem lehet, hogy te is szereted magad reklámozni és ebből van elege a sógornődnek? Vannak, akik nagyon nem bírják, ha valaki csak a külsejével van elfoglalva.

2013. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!