Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg csak féltékeny vagyok?...

Tényleg csak féltékeny vagyok? Hogyan éljem meg a változást?

Figyelt kérdés
Apukámmal élek mert az "anyám" lelépett egy pasival mikor 4 éves voltam. Most 16 vagyok, eddig apukámnak nem voltak komoly nőügyei, mindog váltogatta őket, vagy csak arra kellettek neki.. Nekem ez így tök jó volt. Most van egy nője, szerelmes belé. Illenek is egymáshoz, jó fej is a csaj mégsem tetszik hogy együtt vannak? Mit csináljak hogy tetszedjen? El fogom fogadni vagy így maradok? Szeretném ha minden oké lenne de akkor is zavar ő is a kisfia is. Ők meg már a költözést tervezik

2013. nov. 20. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod és magadban letisztáznod, hogy mindenkinek jár a boldogság. Nagylány vagy már ahhoz, hogy ezt fel tudd fogni, főleg, hogy ha apukád amúgy válogatós, akkor te is tudod, hogy biztosan nem véletlen, hogy együtt van a jelenlegi párjával. Írod, hogy jófej a nő, tehát ő sem szétválasztani akar titeket, vagy kisajátítani apukádat. Hidd el, egy idő után meg fogod szokni a helyzetet, csak mivel 16 évig nem volt ilyen, egyelőre furcsa, és új ez neked. Hagyd, hadd történjenek az események, beszélgess apukáddal sokat, mondd el neki a gondolataid. Ő is meg fog nyugtatni, hogy nem kell féltékenynek lenned, mert te akkor is a lánya maradsz, ha odaköltözik a párja, vagy akármi történik. Kitartás, és hidd el, minden jó lesz. :)
2013. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy engem jobban szeret. Csak nehéz elfogadni, hogy nem velem beszéli meg először a dolgait
2013. nov. 20. 13:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Én hiába próbálok meg beszélni valamiről, leráz hogy majd ő elintézi, miközben tudom hogy már tuti megbeszélte a csajjal
2013. nov. 20. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak ugyanez a baja :-).

Gondold végig, h mit fogsz csinálni egy év múlva. Lesz barátod? Akkor te kivel fogsz mindent először megbeszélni? Meddig leszel otthon? Apa maradjon egyedül csak azért, mert most egy kicsit rossz?

Csináljatok közösen programokat a barátnőjével is - mármint kettesben - és csak külön apával is, akkor enyhülni fog a negatív érzésed.

2013. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy féltékeny. Nem veszíted el Édesapád szeretetét.


Őt mint nőt szereti. Ez akár el is múlhat egyszer, akár még jobban elmélyülhet. Ki tudja, mit hoz a sors. Szurkolj azért, hogy boldog legyen Édesapád, hiszen szereted őt.


Téged úgy szeret, mint a gyermekét. Ez pedig nem fog megváltozni soha.


Teljesen természetes, hogy a saját felnőtt ügyeit, dolgait a párjával beszéli meg először.


Talán annyit kérj tőle, hogy a Rád vonatkozó gondolatait, döntéseit stb. kizárólag veled beszélje meg először, mert az mindig kettőtök ügye marad.

Kivéve, ha az új szerelmével összeköltözik, közös háztartásban, közös kasszán lesznek. Akkor bizonyos döntésekbe az új társnak is joga van beleszólni. Legalábbis ami az anyagiakat illeti.


Egyszer te is megtalálod a párodat, és akkor majd minden fontos dolgodat, ügyedet előbb vele fogod megbeszélni, és nem az apukáddal.


:)


Ez az élet rendje.

2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!