Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek féltékeny vagyok...

Szerintetek féltékeny vagyok a párom kislányára?

Figyelt kérdés

Párom kislánya márciusban lesz két éves. Hetente jön hozzánk de ezen kívűl az apja sűrűn látogatja. Az egyik közösségi oldal is a kislány képeivel van tele, folyton a kicsiről beszél.

Mit tegyek, hogy velem is foglalkozzon?


2013. nov. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nölj fel
2013. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsömii válasza:
57%
Egyrészről normális,hogy zavar, másrészt viszont egy szülőnek a gyerek az első, ez ellen nem tehetsz semmit. Csak maximum annyit,hogy beszélsz a pároddal,hogy egy kissé zavar ez téged, de akkor is a gyerek előrébb való.
2013. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem a kislányra vagy közvetlenül féltékeny, hanem arra, hogy van egy családi kötelék, amibe te egyelőre nem tartozol bele. Először én is így éreztem, aztán rájöttem, nem a gyerekre vagyok féltékeny, sokkal inkább az zavar, hogy egy másik nővel már megélte a gyerekvállalást, családalapítást, mi pedig még előtte vagyunk. Ahogy összeházasodtunk, csinosítgattuk az otthonunk, majd eldöntöttük, hogy lassan jöhet a baba, ezek az érzések elmúltak. Szerintem nálatok is ez lesz, csak türelem. :)
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért van, mert a kisgyermekét SZERETI, téged meg használ, amikor rájön a szükség. Majd lecserél egy olyanra, aki szereti a gyerekeket, türelem.
2013. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!