Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Baj hogy féltékeny vagyok rá?

Baj hogy féltékeny vagyok rá?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legkisebb gyerek. A nővéremnek született egy fia aki már 6 éves. A nővéremék mindig lepasszolják nekünk hogy ők eltudjanak menni bulizni. És anyukám mindig mindent megvesz neki és ha valami rosszat csinál meg se szidja.

2013. aug. 3. 20:07
 1/3 anonim válasza:

Szerintem jogosan, habár ne felejtsd el, hogy ő az unoka, nem gyerek. Ha neked lesz gyereked, hidd el, vele is igy fog tenni. Nem szép, hogy a nővéred gyakran lepasszolja, de azért neki is jár egy kis szabadság. Habár ha n leszek anya, szerintem én nem bulizgatok majd. (most sem teszem)

Viseld el, sajnos mást nem tehetsz.

2013. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyan ezt éreztem az unokatestvéreimmel kapcsolatba, azóta is elvagyok velük viszont nem igazán szeretem őket. Zavar még most is anyámék viselkedése mert emlékszem arra amit kisebb koromba műveltek velük és velem.
2013. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd helyre a kis szenyót, nehogymár kidúrjon. A tesód meg vigye csak magával, mit képzel mégis?
2013. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!