Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem tudom van-e valaki aki...

Nem tudom van-e valaki aki tud Magyarul Pancsován Jugoszláviában? A helyzet az h a dédnagyapám és családja ott élt, de eljöttek Magyarországra, és itt is éltek, csak kíváncsi vagyok h maradt-e ott valaki aki ismerte. Hein Ferencet, és családját?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Már régóta nem létezik Jugoszlávia! Ma hivatalosan Szerb Köztársaság (vagy csak simán Szerbia).
2013. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb 5ooo magyar él ott,de nem sokan beszélnek már magyarul,sajnos a német vezetékneveket nem szívessen hallják a Bánátba betelepedet partizánok útódai.Szerintem addj hálát a teremtőnek,hogy Magyarországon élsz és nem ebben a ...
2013. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!