Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna a kovetkezo helyzet?...

Zavarna a kovetkezo helyzet? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Hazajon ma a baratotom es bejelenti h az ex felesege ma 5x hivta telefonon mert meghalt a nagyapja es temetesre kell menni...normalis h ennyire tartja azzal a csaladdal a kapcsolatot? (mi csak fel eve vagyunk egyutt, az ex-feleseggel nincs kozos gyerek, kb 3 ev utan elvaltak).

#ex-feleseg
2013. nov. 16. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon nem bírnám, ha a nőm röpke fél együttjárás után felülbírálná, hogy kivel és hova megyek.

Itt nem az exről van szó, hanem a nagyapjáról, aki egy ideig a családja része volt, így illik elmennie.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy meddig voltak együtt az ex-szel, vagy van-e közös gyerek.

2013. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna, mert nem az exfeleségről van szó. Hanem a nagypapáról aki az élete része volt.
2013. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, csak eddig egyaltalan nem tartotta a csaladdal a kapcsolatot, a beteg nagyapat se latogatta meg, de ha az ex felhivja, rogton utnak indul... nekem ez azert kicsit rosszul esik..
2013. nov. 16. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
13 évvel ezelőtt váltam el. Azóta lassan 9 éve boldog házasságban élek a második férjemmel. Tavaly mégis többször telefonált a volt férjem, hogy meghalt az apósom. 13 éve nem láttam egyiket sem. Mégis jól esett, hogy a volt férjem szólt, mert bár nem tartottam a kapcsolatot velük, mégiscsak az apósom volt.
2013. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,csak menjen is oda,s ne máshova.
2013. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondom, hogy kifejezetten zavarna, de nem is örülnék neki. Én meg tudlak érteni.
2013. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Érzelmileg nincsenek teljesen elválva.Ennyi a lényege.
2013. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna. Ha az ex, akkor az legyen is ex. Ha elváltak, és szétbútoroztak, akkor az érzelmi szálakat is el kell tudni varrni. Van egy másik ember azóta mellette (te), tehát ELVILEG semmi köze az exhez, sem annak a retyerutyájához.


A másik: ha ő maga mégis el akar menni a temetésre, akkor menjen, de nem parancsra. Ne rendezkedjen az ex az ő és a te életetedben.


Engem ez olyannyira zavarna, hogy valószínűleg a pasit nagyon hamar lapátra tenném. Az ex ugyanis úgy rendezkedik az életében, MINTHA még mindig a felesége volna. Bocs, de ezt nem. Aki nem tudja az elszáradt gallyakat levágni, az elszakadt szálakat elvarrni, annak nincs keresnivalója egy másik ember életében. Mi közöd van neked az ő exéhez, vagy annak családjához? Semmi.


Én elvárom, a legmesszemenőbbekig, hogy egy pasi, HA engem választ, akkor az exét tegye ex-szé. Azaz temesse el a holtakat - és itt nyílvánvalóan nem a nagypapára gondoltam.

2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Menj vele te is! Gondolom, ha az exnek van már valakije, ő is menni fog.
2013. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális hogy elmegy! én is elmennék! sőt a jelenlegi férjem is elment a volt felesége apukájának a temetésére... én is el fogok menni a volt férjem szüleiére! Azért mert a férjemtől elváltam, őket még szerethetem.. nemde???? egyik válaszoló aki szerint kötelezi az ex... ezt hol olvastad hogy ráparancsolt hogy menjen el??? "temetésre kell menni" ez nem azt jelenti hogy ex parancsolta meg, hanem egy sajnálatos hír... mint írtad kedves kérdező eddig nem is beszéltek egymással.. biztos vagyok benne, hogy a nagypapa nagyon szerette a párodat és viszont... és az ex ezért hívta fel, mert tudta hogy közel álltak egymáshoz... és ha gondolja el tudjon menni a temetésre... ha ebből problémát csinálsz, nem sokáig fogtok együtt maradni... (ne az ex diktál.. hanem elbúcsúzik valakitől akit szeretett...)
2013. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!