Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is nehezen ment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen ment az osszecsiszolodas? Félek elmérgesedik a helyzet.

Figyelt kérdés
3 hńapja koltoztunk ossze, de néha úgy érzem a kapcsolatunk romokban hever, sokat veszekszunk piti dolgok miatt, ki mikor hagyta égva a lámpát, ki hányszor zuhnyozik. Annyira jó volt minden amíg ossze nem kotoztunk már 6 és fél éve vagyunk egyutt, szeretem ot, de ezek a viták teljesen megmérgezik a kapcsolatunkat. Mit tehetnék? Meddig fog ez tartani?
2013. nov. 21. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt élés nem járás, nem egyszerű...amíg csak összejártok, addig nem ismered teljesen, sajnos nagyon sok kapcsolat rámegy az együttélésre...Én nem éppen vagyok követendő példa, hiszen a férjemmel még csak egy hete! voltunk együtt anno, mikor összeköltöztünk, és azóta sem volt soha semmi problémánk egymással, már 5 éve vagyunk házasok, és van egy kisfiunk is, de olyan mint egy álom...szerintem egyébként fog változni a dolog, csak több türelemmel legyetek egymás iránt, hiszen ez a helyzet mindkettőtöknek új még...kitartás!
2013. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Erre szoktam azt mondani,hogy elpazaroltál nagyon sok évet.Miért vártatok 6 évet az összeköltözéssel?
2013. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
detto ugyan ez van nálunk is ki mikor hagyja ugy a lámpát , ki mikor viszi ki a szennyest stb ezt tesom is mondta nem lesz egyszerű
2013. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
azért mert fiatalon jottunk ossze, en 16 voltam o 18. kivártuk még megérunk arra, hogy osszekoltozzunk még a párom munkát talaál és megtudja teremteni az otthont számunkra.
2013. nov. 21. 13:53
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

mikor mi összeköltöztünk voltak piti problémák,de inkább csak el kellett fogadni a másik szokásait.pl. én reggel szeretek zuhanyozni ő este de ezen túlléptem és én is átálltam estére. Ha pedig égve hagyja a lámpát a másik rászólok ha épp ott jár vagy lekapcsolom és kész ebből nálunk nem szokás ügyet csinálni.

Tiszteletben tartjuk a másikat és ha van is nézeteltérés kulturáltan megbeszéljük és úgy lépünk tovább. Nem mondom hogy az együtt élés alatt nincs vita,de ilyen piti dolgokon nem szoktunk veszekedni:S

2013. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon zökkenőmentes volt, nem zsákba macska . Mi 5 év után költöztünk össze és baromira bejött. Mi ilyenekért nem szólunk hogy ki hányszor zuhanyozik, hanem általában együtt csináljuk. Egyikünk fürdik a másik zuhanyzik, vagy együtt fürdünk a kádban. Ha ti is ezt csinálnátok akkor nem lenne belőle gond.

A lámpáért én is haragszom, náluk divat volt a pazarlás. pl mindig minden villanyt égettek, én csak annyit mondtam neki hogy már nem otthon vagy mi fizetjük a villanyszámlát, illetve minden fürdés 1 törölköző. Megtörölközött és dobta le. Miután többször szóltam, és nem használt, egyszer amikor csak ő fürdött nem vitt tiszta törcsit én szemét meg nem vittem neki újat, törölközhetett a büdös ledobottba. na azóta nincs ilyen gond.

Ez jó ha felismerted hogy piti dolgokon veszekedtek, mikor indulna a vita akkor mond hogy te ilyen hülyeségeken nem akarsz vitázni. Ha meg te kezdenéd akkor gondolj arra nem éri meg.

2013. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
és a hányszor zuhanyozik dolog meg annyira spórolós ,ha nem 5-ör zuhanyzol egy nap hanem pl. véletlenül összekoszoltad magad és aznap 2-er kellett emiatt fürödnöd akkor szerintem nem gond, nekem nagyon szőrszálhasogatósnak hangzik az egész.
2013. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb megtalálni a középutat és lassan elfogadni a másik szokásait,de vigyázz ez nem lehet csak egy oldalú dolog mert akkor elnyomás lesz a vége.
2013. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem hülyeség az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember.


Nálunk nem volt semmi probléma. Az előző párommal sem volt probléma az együttélés.

2013. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
3 hónapja vagytok együtt, ilyenkor még bódógságnak kéne lennie ezerrel, nem ilyen piti cirkuszoknak. Serintem nem vagytok összeillők.
2013. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!