Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon mérges vagyok a nevelőa...

Nagyon mérges vagyok a nevelőapámra, jogos?

Figyelt kérdés

Anyuék elváltak, apukám durva balesete után, aminek következtében amputálták apu lábát.

Az új nevelőapám (vagyis már hét éve megvan) egyfolytában az ő családjukra tesz megjegyzéseket. Ma kicsapta a biztosítékot, azzal, hogy a híradóban mutatták, hogy egy férfi rugdosta a volt barátnője ajtaját, erre ő odaszól anyunak: "Kicsikém, benne vagytok a hírekben!"

Mert, igen, apám pszichésen kiborult a baleset majd a szakítás miatt. (most gondoljatok bele...)

Két kérdés lenne: Jogos-e, hogy haragszom rá, és hogyan tudnám leállítani?



2014. jan. 5. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Jogos. Olyat szólnék be neki egy ilyen alkalomkor, hogy nem tenné zsebre. Ne haragudj, de anyukád sem áll emberileg a létra első fokán se, hogy ennyire az édesapádat magára hagyta a bajban (zsák a foltját).
2014. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Jogos, mert ha tiszteletben tartaná, hogy te szereted az apádat, akkor nem mondana ki ilyen dolgokat hangosan.
2014. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
62%
Beszélj vele ,hogy a modortalan vicceit tartsa meg magának.A te helyedben én is kiakadtam volna.Szépen kultúráltan mondd meg neki ,hogy nem szeretnéd ha ezeket mondaná.
2014. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Én jogosnak érzem, és tuti vissza szóltam volna, hogy oké akkor vágjuk le a te lábadat is hozom a fűrészt aztán meglátjuk te mit csinálsz.
2014. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk ha anyukád azért vált el mert levágták a férje lábát, akkor hozzá illik ez a ba..m.
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Próbálok beszélni velük, de mindig csak azt mondják, hogy "Ami igaz, az igaz". Nem értik, hogy ha legalább egy közös pont van az életükben, ami én vagyok, akkor talán abbahagyhatnák. A legszomorúbb az egészben, hogy apu bírja anyut, ő semmiért sme haragszik rá, csak a nevelőapámra.
2014. jan. 5. 19:18
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Ugye anyukád nem azért hagyta el apádat, mert amputálták a lábát??
2014. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Én megmondanám anyámnak, hogy vagy ő megy el vagy én! Tudom, hogy ez szörnyű érzés lenne anyámnak, de én ilyet sosem tűrnék el.Egyáltalán, hogy születhetett ennyire rosszmájú ember erre a Földre???
2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Anyukad miert hagyta el apukad? Mert pl. ha en 10 eve kerem eletem parjat, hogy nem motorozik, de o csakazertis, es a baleset folytan elvesziti a labat, aztan meg utana, o kiabal, meg rugdos, en sem birnam cernaval. Ha nem ilyen jellegu, hanem tenyleg onhiban kivuli volt a baleset, es anyukad emiatt hagyta el, az sajnos anyukad minositi...

Ezen felul, ha mondjuk a baleset utan is aggressziv volt apukad, akkor is ertheto anyukad szakitasa. Sajnos ezeket nem irtad le. Viszont, a neveloapad semmilyen esetben se szidhatna edesapadat, hiszen te szereted, es itt a te erzeseid kellene figyelembe vennie.

2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

*ne motorozzon

*joval a baleset utan (mondjuk evekkel)

2014. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!