Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon mérges vagyok a páromra...

Nagyon mérges vagyok a páromra, ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból a dolgot, mert betelt nálam a pohár és párom nem képes a kommunikációra. Szeretjük egymást, jó pár éve működőképes a dolog köztünk, de most nagyot csalódtam benne.Lényeg, hogy egyik évben az ő szüleinél vagyunk szenteste a másik évben nálunk, idén nálunk töltjük 24-ét. Már jó ideje bevásároltunk, terveztem a sütést-főzést holnapra, nagyon vártam már, hogy hazaérjek a családomhoz és párom is velünk legyen. Ma hazaértünk, apukám szokásához híven eldicsekedett az új házi pálinkáival...én elkezdtem takarítani, és mire behozták a fenyőt a szobába hót részeg volt a párom.. össze vissza dülöngélt díszítés közben, mondtam hogy üljön le, de makacskodott, már beszélni sem bírt normálisan és irritáló volt...mondtam, hogy ne igyon többet, dőljön le, mert már alig áll a lábán. Aztán hebegett ott nekem, hogy mi van ő sosem lehet részeg, még nincs is karácsony, blabla..mondtam, hogy persze hogy lehet, de tudta, hogy fontos nekem ez a 3 nap, amikor itthon lehetek és hogy készültem, vártam... Aztán nemrég rosszul lett, azóta is a mosdóban alszik a wc mellett. Mérgemben azt mondtam neki, hogy ne számítson rám, hogy ezek után vele tartok az ő családjához ünnepelni és ezentúl mindenki külön ünnepeljen, mert én még 1x ezt nem akarom...nekem fontosak az ünnepek és nem igaz, hogy pont most kellett ezt csinálnia, elvette az egésztől a kedvem. Egyébként nektek kellemes ünnepeket :)
2013. dec. 23. 17:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem csak a párod a hibás, hanem az apukád is, mivel végül is ő itatta le a pálinkájával. Vele is nyugodtan veszekedhetsz egyet.
2013. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
hát nem tudom, nálunk ez jó poén lenne, mivel még sosem láttam kiütve :) meg holnap van karácsony, akkora úgyis rendbejön és lehet együtt nevetni vele az eseten.
2013. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora nagy dolog, berúgott. pff
2013. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem túl nagy ügyet csinálsz belőle már nem vagytok gyerekek. Mégis mikkor igyon egyet évente ha nemünnepekkor, amikor semmi munka nincs.
2013. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%
Most miért csinàlsz ekkora ügyet, az apud itatta le, nem a barátai. Holnap biztosan más lesz, tanult a mai napból.
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem túlreagálod.:)

Én felvettem volna telefonra az egészet és másnap megmutattam volna neki és azon röhögtem volna szerintem még jövőre is.:-D

Egyébként megértelek, persze készültél erre, kellemetlen, hogy így berúgott, de szerintem ne vedd ezt ennyire komolyan.

2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 intrepid ***** válasza:
98%
Neked részvétem, de azért ne reagáld túl a dolgot, a pálinka az alattomos dolog. Majd kialussza magát, és elmúlik a dolog. Kellemes ünnepeket!
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj első, ha én nem akarok többet inni és részeg lenni, akkor hacsak nem lekötöznek és tölcsérrel töltik belém, nem fogok többet inni. Ennyi.

De ha már beütött a krach, és látom a többieken, hogy kínos a dolog, akkor leülök, és próbálok imnél kevesebb hülyeséget tenni/mondani.

Az nem mentség, hogy "dehát kínálták".

2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%
Aki az apát okolja: mindenki a saját száján iszik. Az én páromnak nyomathatná valaki az "igyál velem, ünnepelünk" szöveget, sosem iszik. Én nem tolerálom a részegséget, nagyon érzékenyen érint és taszít, ha valaki részeg, főleg, ha a párom. Voltam ilyen kapcsolatban, egyszer elnéztem és közöltem, hogy legközelebb rám ne számítson. Kipróbálta, aztán meglepődött, hogy otthagytam. Az nem viszi előre a kapcsolatot, ha külön karácsonyoztok. Várd meg, míg józan lesz, beszéljétek át, ami történt és egyezzetek meg kompromisszumban, hogy melyikőtöknek mi fér bele alkohol terén. Én egy ilyen kapcsoalt után tudtam, hogy csak antialkoholista társ mellett tudom elképzelni az életem. Meg is találtam. Neked talán máshol van a határ, ahogy mindenkinek. Ezt kell tisztáznotok, és megegyeznetek. Tisztelettel, őszintén beszéljétek meg, és keressetek közös határokat. Ne szét húzd a kapcsolatot, hanem tartsd egyben, ha akarod még! N30
2013. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer mindenki hibázik, ez nem olyan nagy cucc. Akkor lenne az, ha állandóan inna.
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!