Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges a páromra?

Jogosan vagyok mérges a páromra?

Figyelt kérdés
Tudta jól, hogy holnap családi összejövetelre megyünk anyámhoz. Erre ő eligérkezett az öccséhez betonozni. Most mi legyen?
2013. okt. 12. 10:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Magatoknak gyártjátok a problémákat. Miért kell ez??
2013. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak úgy mentek ,hogy nem valami jeles alkalomból te menjél el ,ha férjed meg végzett a tesójánál majd megy utánad .

Nő létemre én is segítséget tartanám a tesómnak elöbbre valónak mint egy családi össze jővetelt : / persze mint írtam nem mindegy ,hogy ez most csak egy laza ebéd vagy valami jeles alaklom /mert akkor más a helyzett : De azt is tudom ,hogy bármilyen segítséget kérnék a húgomtól ,én lennék az első ,és ez forditva is ígaz : Biztos meg van az oka ,hogy miért ma kell betonozni.

2013. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
10%
útálja anyádat, nem akarja látni. joga van hozzá, nem jogos a haragod. te talán minden embert kedvelsz?
2013. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Összejövetel lehet még, de betonozni nem lehet fagyban.
2013. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%

nem jogos onzo vagy.

A testverenek kell a segitseg ezt megertheted egy betonozas fontosabb mint egy csaladi osszejovetel nem?

2013. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%

Utálok betonozni, én inkább mennék a családi összejövetelre.

Bár ez attól is függ mi lesz a kaja, pl. ha gomba és ezt az anyós készítette kifejezetten nekem akkor inkább a betonozás.

2013. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

Hát ki segítsen az öccsének, ha nem ő?

Te meg elmész anyukádhoz a családi összejövetelre.

Nincs ezen mit problémázni.

2013. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Én is inkább betonoznék...
2013. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Én is inkább betonoznék :) nem értem, anyukád rád kíváncsi, miért kell a pasidat minden áron oda cipelni. ha neki jobban esik a betonozás, hát menjen, te meg menj anyukádhoz. Sose értettem ezt. Anyámmal egyedül akarok beszélgetni, a pasim csak zavar. Nem arról akarok vele beszélgetni hogy milyen szépen süt a nap, hanem hogy hogy vagyok valójában, mit tetszik, mi bajom van, és ehhez nem mindig kell a férjem vagy a párom vagy akárki. És anyám sem fogja elmesélni a legbensőbb problémáit ha ott van egy számára idegen hapsi. Rá más tartozik mint ahogy rám is.


35/N

2013. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
én most magamból indulok ki, inkább 24 órát betonoznék, mint 10 perc az anyóssal... persze nem teszem szóvá, jobb a békesség :)
2013. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!