Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan sógornővel, aki uszítja ellenem, ellenünk az anyóst, hogy ő és a gyerekei maradjanak a középpontban?

Figyelt kérdés
Többször próbált az életünkbe belekontárkodni,na meg a férjemet is irányítani akarja,amihez sajnos az édesanyja assszisztál is,persze én nem hagyom,hogy az legyen amit ők akarnak. Már nagyobb a gyerek,de ez azóta így van,amióta terhes lettem,mindent kitalál,hogy megsértődhessen valamin,az anyját meg uszítja..Kitalálja hogy ezt meg azt vesznek együtt az anyjával a gyereknek,pont olyan dolgokat,amihhez semmi közük,általában csak olyat vehet az anyja,amit az ő gyereke is kapott,no meg mikor ott vagyok folyton öltöztetik a gyereket,mert én ugye nem foglalkozom annyit azzal,hány fokos szögben áll rajta egy ruha..aztán ilyenkor felülbírálom,mint az anyja. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2014. jan. 13. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Làtszik azért a sok kommentelö közül h nincsen ilyen helyzetben mint te csak ugy talâlomra ossza itt az észt persze ök a szerencsésebbek közé tartoznak.

A hogy olvastam a kèrdésedet kedves kérdezö mint ha én irtam volna azjuttot az eszembe.pont én is ilyen helyzetben vagyok.mondjuk nàlunk abból mâsabb h a férjem tesojânak a felesège szokott nâlunk a szart kavarni és nem tudja irânyitani a fèrjemet.abban viszont egyezik a törtènet h anyosèknâl kavar. Ha vèletlenül beszélünk is akkor rohan is anyósékhoz és pletykàl és a sajât javâra fordit mindent és mâris ö jön ki a helyzetböl nyerö pozicioval.hât többek között ezèrt is nem jârunk össze.persze neki minden meg van adva csomo mindent kaptak egy szót szoltak h hiânyzik valamilyük mâr meg is vettèk nekik mi meg semmit pedig lehet h jòl eset volna egy kis anyagi segitsèg mikor összeköltöztünk a pârommal.de hât ilyenek na mindegy.szerintem nem liheged túl a dolgot szóval vagy megmondod nekik h ha elmenek hozzàtok h a sajât lakâsodba ne osszàk az ész ha nem tetszik akkor kivül tàgasabb. Szerintem ha nem mennek egy ideig biztos nem fognak hiânyozni.

2014. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs most lâtom h egy hónapal ezzelöti a kérdés na mindegy azota mi a helyzet?
2014. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!