Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Baj ha az anyám nem főz sose,...

Baj ha az anyám nem főz sose, csak a nagymamám hoz nekünk kaját? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elköltöztünk egy másik házba rezsónk van és nem is olyan rossz,de az az anyám már nagyon rég több mint egy éve nem főzött...

Az apám a hétvégén jön haza és ő csinál rántott húst,És folyton a nagymamám hozza át a kaját és kicsit bajnak érzem,amugy kicsit unom hogy folyton vajas kiflit eszünk...


2014. márc. 2. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha neki nem megterhelő anyagilag meg élvezi, hogy gondoskodhat valakiről akkor miért lenne baj?
2014. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha unod a vajas kiflit főzzél magadnak, ki akadályoz meg, he?


Leesik a gyűrű az ujjadról? Ne várj el mástól olyat amit te magad se teszel meg.

2014. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Akkor baj, ha nektek az. Mindenki úgy él, ahogy akar.
2014. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen egy anyától minimum elvárható, hogy a családjára főzőn és ne az anyja tartsa el meleg étellel.
2014. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Na de miért nem főz? Ez a nem mindegy.

Az én anyám sem főzött, nagyon egyszerű oka volt rá.Reggel 4-kor indult melóba, este 8-kor ért haza. Hétvégén is általában dolgozott. Na ő ezért nem főzött, csak nagyon-nagyon ritkán össze dobott egy főzeléket vagy lecsót.

Én egyáltalán nem ítéltem el emiatt. Ellenben én 7 évesen neki álltam kotyvasztani.


De ha azért nem főzött volna, mert lusta és inkább egész nap a fodrásznál, manikürösnél ül na az már nem tetszett volna.

2014. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha normálisan étkeztek, akkor nem baj. Attól még, hogy valaki anya, nem kell minden nap a konyhában görnyednie.

Ha nem normálisan étkeztek, akkor az baj. De nem a nemfőzés ténye a baj, hanem hogy nincs normális kaja.

2014. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk a férjem főz, én nem szeretek. Ha a lányom emg szeretne enni valamit, főz magának. Mi ebben a megterhelő számodra? :)
2014. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Magad Uram, ha szolgád nincsen!
2014. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
azért kérdezzük már meg mennyi idős is a kérdező... meg fiú... persze tudom a fiúk is megtanulhatnak főzni, de azért ne akarjunk egy fiúgyereket erre kényszeríteni ... amúgy ha mamád szívesen főz rátok, akkor szerintem nincs ezzel gond... te gondolom ebédelsz azért a suliban.. az hogy csak vajas kifli van.. egy tojást te is meg tudsz sütni magadnak vacsira vagy virslit főzni... :) hogy ne mindig vajas kifli legyen...
2014. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Velünk él mamám, és mindig ő főz. Anya nem szereti az ilyesmit, és amíg mama szívesen csinálja, nem megterhelő neki, addig így is fog maradni.

Ha mamád nem visz épp kaját, tényleg össze tudnál ütni te is valamit.

2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!