Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a szülő jobban támogatja a...

Ha a szülő jobban támogatja a nagyobb testvért mert ott többen vannak, mint a középsőt. És a kisebbik jobban megy a nagyobbikhoz, mint a középső testvérhez. Mért van ez? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A minap voltunk a kis családommal muteromnál.

Egynappal elöttünk ott volt nővérem dugig felpakolta őket kajával.Vasárnapra meg sütivel várta őket.


2014. máj. 26. 14:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Értem


És nem vagyok irigy egyátalán.

Én anyukámat vigig támogattam mindig mellette voltam.

Van egy kamasz öcsém és egy alkesz faterom ezek ellenére mindenem meg volt szinte.

Soha nem vágtam át nem huztam le pénzel nagyon ritka volt h kértem valamit.

Míg nővérem a sogorommal egyben lehuzza a szüleinket az öcsénket.

És még nővérem meg sogor fenyeget minket meg h mi kihasználjuk muterunkat.

Nos akkor kihasznál ki kicsodát?

Én virágot vittem neki anyáknapjára cserepeset míg nővére gagyi hajfestéket.

És a süti már aznap ott volt mikor mi mentünk max nem volt még tejesen kész .

Még muter ki is jelentette h ha jön a nővérem legyen süti.

és attol hol van 3 gyerek nálam egy nem jelenti azt h a kisebb családos nincsen megszorulva.

Én soha nem tennék külömbséget egyik gyerekem között semm annak elenére hol nagyobb vagy kisebb a család.

De ez az én szerény véleményem.

2014. máj. 26. 16:16
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha azon ennyit rinyálsz, hogy nem kapsz a nyamvadt süteményből annyit mint a testvéred, akkor nagyon kicsinyes és sz.rrágó vagy. Engem ez sosem érdekelne, csinálok magamnak sütit ha akarok, ha kapok valakitől megköszönöm, de igazából nem is nagyon tudom, hogy anyám mennyi kaját ad a testvéremnek, mert nem szoktam nézegetni, valószínűleg többet, mert én vagyok a nő és tudok főzni, öcsém meg nem annyira,de nehogy már a saját testvéremtől sajnáljam. Legalja.
2014. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Adjon neki.Engem az zavar h kihasználják muteromat.

És az öcsémet is befojásolják.

Amugy meg szarok a kajára !!!!!!!

És hiszed vagy sem tudok főzni.

De ha meg kritizálni van kedved nyugottan de ne itt és ne nekem meny a parlamentbe vagy csinálj egy olyan honlapot :)

ennyi

aki nem érti a kérdésem lényegét ne válaszoljon!!!!

legközelebb a gyengébek kedvéért másképp írom .

2014. máj. 26. 16:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt.Ez nem irigység.Nálunk is ez volt anyámat senki más nem érdekelte csak a nyavajás öcsém.Aki a végtelenségig kihasználta vissza élt vele.Milliókat nyúlt le róluk.Mára talán hajléktalan,nincs már kinek csettintsen pénz kell.Nálunk az természetes volt ő a világ közepe mindig csak ő.Engem nem is érdekel él e hal.Ez nem irigység,megfordul az ember fejébe az mitől különb mikor ugyan ugy készült és jött mint mi.Sőt rá lehet mondani tróger volt és az is marad.
2014. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszönöm végre valaki aki megért.

Köszi.emelem kalapom elötted .:)

2014. máj. 26. 17:27
 16/21 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó lesz, ha másképp írod le legközelebb, mert borzalmas, a helyesírás és a tartalom is.
2014. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem tetszik ne olvasd ennyi.
2014. máj. 26. 17:37
 18/21 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha lenyugodnál, kérdeztél valamit, kaptál válaszokat, azt is el kellene fogadni, ami esetleg neked nem annyira tetszik. Ha csak a saját véleményed érdekel, akkor felesleges kérdezni.
2014. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nálunk az van, hogy a nővérem teljesen képtelen önálló életet élni és hiába van férje plusz gyereke. A szüleink nélkül összedőlne mind lelkileg mind anyagilag.

Ha családi ebéd van akkor őt felpakolja pár napi kajával (habár egy utcával odébb lakik csak úgy is átjár kajálgatni látogatás címszóval immár családostúl...)

nem utálom azért mert egy nagy gyerek maradt ilyen téren.

Anyámék a hibásak mert hagyják és valahol élvezik is. Legalábbis egyelőre. Sajnos semmit se tudsz nagyon csinálni. A saját egészséged érdekében tedd túl magad rajta.

2014. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ismerőséknél is ez van. Két felnőtt fiú gyerek, a nagyobbat kicsi korától istenítik a szülők, a kisebbet szarba se vették, szemüveget is alig akartak venni neki, amikor kiderült, hogy kell. Eltelt 20 év, a nagyobb már börtönben is ült, három nőt, és három gyereket hagyott el. A kisebbik fiú jól menő vállalkozó, felhozta a szülőket Budapestre, lakást vett nekik, az apjának könnyű munkát is ad, hogy legyen pénzük a nyugdíjon kívül. Ennek ellenére a szülőknek a nagyobb gyerek "a Fiú" a kisebbiket nem is említik. Az unokákat leszarják, a nagyobb gyereküket támogatják, a kisebbtől minden elfogadnak, amit ad, de maguktól azt se kérdezik meg, hogy van a családja.
2014. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!