Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyim nagyon egyedül érzi...

Nagyim nagyon egyedül érzi magát, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A nagymamám egyedül a kutyájával él Bp.-n, de mi a kiscsaláddal Budaörsiek vagyunk. Bár nem lakik messze, mégis csak hétvégén szoktunk vele együtt lenni amikor ebédelünk és az sem túl hosszú, mivel a nagyim templomba jár. Szóval azon gondolkodtam, hogy én odaköltözöm hozzá (burkoltan mindenkit megkérdeztem és ő örülne anyu meg büszke lenne rám). Ez azért jutott felszínre, mert múlt vasárnap beszélgettünk ketten és mondta, hogy nehéz neki boltba járni és mi nem foglalkozunk vele és a kutyája nagyon hiányolja a fajtársait a séták mellett is. Én meg úgy gondoltam, hogy mivel onnan is tudok suliba járni, a kutyája velem is jól viselkedik, tudok neki segíteni mindenben és van egy szobatiszta Westie kutyám (neki egy "szobaírszetttere" van). Voltatok már haonló helyzetben? Ti mit csináltatok? Kérem, valaki segítsen, aggódom a nagymamámért!

2014. jún. 3. 15:15
1 2
 11/11 Dávid Benedek válasza:
Szia! Nagyon derék dolog, hogy ilyen merteku felelosseggel erzel nagymamad irant! Manapsag egyre kevesebb az ilyen fiatal. Egy valamin azert gondolkodj el! Ha a kesobbiekben elkoltozol, par ev, vagy 10 ev mulva, nagymamadnak meg fog szakadni a szive, mikor elmesz, nagyon nagyon hozza lenne mar szokva a jelenletedhez, tulajdonkeppen az elettarsahoz, fogalmazhatunk igy is. En inkabb csupan tobbszor latogatnam...esetleg tanulhatnal nala, vagy ilyesmi... Minden jot!
2014. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!