Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm mindig csak a gyerekr...

Sógornőm mindig csak a gyerekről beszél. Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés

5 éves gyerek, ha megyünk hozzájuk, semmi más témája nincs. Alapvetően kedves nő, de miért nem veszi észre magát vajon? Mint aki teljesen el van zombisodva. Nem sértegetni akarom az anyukákat, de valljuk meg, valóban nem minden édesanya ilyen.


Egy fiatal gyerektelen nőnek, amikor már harmadjára hallja csak aznap, hogy milyen sz.rt a gyerek, az érthető módon nem releváns információ. És ez valakinek nem alap... Az én életem nem az ő gyereke körül forog. Mondani semmit nem lehet neki, mert besérül (szülők meg pláne) és én vagyok a bunkó.



2014. jún. 12. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
A napi betevő provokatív felhangú sok választ igénylő kérdést láthatjuk..
2014. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy vissza dolgozni, és nem nyílik kicsit nagyobbra a látóköre a gyerekénél, akkor aligha. Akkor sem, ha alapjáraton buta ember, akit semmi más nem érdekel, csak a pelus meg a szoptatás.


"Mondani semmit nem lehet neki, mert besérül (szülők meg pláne) és én vagyok a bunkó."


De nagyon is meg lehet neki mondnai, mert amit ő művel az önzés és agresszió, ha megsértődik - és nem besérül! - amiatt, az az ő baja, és nem te vagy a bunkó. A szüleivel pedig nem neked kell foglalkozni, mert ehhez aztán semmi közük (a sógornők egymás közti viszonyához).


Egyszerű: ne látogasd meg. Engedd el a férjedet, te pedig ne törődj egy bekockult agyú libával.

2014. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nagyon megértem a kérdezőt, én is anyuka vagyok, van egy 4 éves gyerekem, de amikor a barátnőm felhív nme bírja leállítani magát csak azt ecseteli mennyit és mit evett az egyévese, a fogai hogyan jönnek, de hosszasan ecseteli.... összeszedem magam és természetesen nem szólok, h finoman is mondjam nem érdekel ilyen mélységben... hagyom had mondja, mert gondolom nincs kivel megosztania... csak remélni merem, h nem voltam ilyen! csak ha valaki nagyon kerdez a gyerekemrol annak mondok 3 szónál többet, azt is próbálom viccesen.. Nekem anyukám azt mondta anno: kislányom vigyázz , az hogy a gyereked mennyit eszik és milyet kakil csak téged érdekel!!!!
2014. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!