Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan fogadtassam el magam,...

Hogyan fogadtassam el magam, barátnőm rokonságával?

Figyelt kérdés
A kedvesem magyar, én orosz vagyok, és a családja utál. Az apja szinte már szembeköpp, hogy biztos egy agresszív állat vagyok meg kommunista. Egyedül a testvére szeret, ő nagyon rendes kissrác, a többieknek meg semmi se jó amit csinálok én. Vagy az a baj hogy miért nem tudok még rendesen magyarul írni,beszélni, vagy az hogy miért gúnyolom ki őket azzal, hogy a nyelvüket tanulom. Az se jó ha veszek virágot mert, hogy az már elhalt, meg az se jó ha az anyja névnapjára csokit veszek mert, hogy én azt akarom, hogy elhízon.
2014. jún. 24. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

CSak azt tudom mondani ne foglalkozz vele.Nem jártok oda és kész!

Ez sok helyen elöfordul.Egy ismerösömtöl a szülei fordultak el,mert olyan férfihoz ment feleségül akit ök nem szerettek.Ès??Nem beszél velük ök sem keresik.,A család nagyon boldogan él 2 gyermekkel.Gyönyörü életük van.

Ha akarnak majd keresnek titeket!!

Ha nem akarnak elfogadni,úgy sem fognak......

2014. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok,a párom is magyar.De az ő családja is fura.Két hónapot apósnál laktunk(párom csak onnan tudott bejárni az új munkahelyére) az volt a baj. Most elköltöztünk(autóval megoldja a bejárást) most ez a baj,hogy magára hagytuk. Nekik sem jó semmi.Ne törődj vele! Én ritkítom a találkozásokat amennyire csak lehet,nem fogok nekik jópofizni!
2014. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen lehet, ha bármi más udvarlója lenne a hölgynek, ugyanúgy utálkozásba kezdene a rokonság - valamit mindenkin lehet találni, amin lehet utálkozni, akinek ez az alapállás. Lehetne kísérletezni: művirág, fogyasztópor? :) De célravezetőbb lenne, elengedni a témát: a kedveseddel legyél, és majd az 3. gyerek után lapos kúszásban megjelenik a rokonság tanulmányozásra:

hogy lett ez ilyen szép család?

2014. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# as az mekkora poén lenne művirág meg fogyipor .

Szegény Kérdezőnek nem kellene többet menni.

(bocsi)

2014. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki agresszívnak meg kommunistának tart valakit mert orosz azzal szerinted érdemes foglalkozni?
2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!