Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nyaggatnak, hogy nincs...

Miért nyaggatnak, hogy nincs "komoly" barátom?

Figyelt kérdés
az egész rokonság ezzel jön,meg apám bedobta,hogy pénzes pasit keressek! 21éves vagyok,miért kell szekálni ezzel mindig?
2014. jún. 25. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért szekálnak, mert hagyod. Légy felnőtt és mondd meg nyiltan, hogy a magánéleted nem tartozik rájuk. Törődjenek a sajátjukkal. Ez csak hozzáállás kérdése. Annak avatkoznak bele az életébe, aki hagyja.
2014. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak..... mindig szekálni fognak.

Ha pasid lesz, akkor azzal, hogy mikor lesz házasság, ha összeházasodtok, akkor azzal, hogy mikor jön a baba, ha lesz gyerek, akkor mikor jön a második stb.stb. stb.


Amúgy igen, nem rájuk tartozik, úgyhogy nyugotdtan hagyd figyelmen kívül az ilyen kérdéseket.

2014. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig fognak szekálni, amíg határozottan le nem állítod őket!
2014. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ebbe a családba se házasodnék be :D
2014. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nekik nincs saját életük, amivel foglalkozhatnának meg egyszerűen ilyen parasztok, hogy feljogosítva érzik magukat, hogy beleszóljanak az életedbe.

Ha ezt nem értik meg nem muszáj beszélgetnetek nyugodtan vonulj be a szobádba ha rokonok jönnek vagy el se menj hozzájuk. Majd leesik nekik a tantusz aztán ha megsértődnek az már legyen az ő bajuk.

Máskor tényleg határozottan szólj vissza, hogy semmi közük hozzá és váltsanak már témát mert kezd unalmas és bántó lenni.

Ez a te életed és majd találsz társat ha oda jut a dolog.

Apádnak meg mondd meg, hogy ezzel a kijelentéssel gyakorlatilag leku....vázott és köszönöd szépen jól esett de végül is ő nevelt vessen magára.

2014. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt, mert ez egy sablon duma, amit szokás mondani. Még elég sokáig fognak ezzel szekálni, próbáld meg őket leállítani, ha nem szeretnéd állandóan ezt hallgatni. Mondhatnál például olyat, amitől zavarba jönnek, és akkor meg van oldva a dolog, többet nem fogják kérdezni.
2014. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szimplán elmondom, hogy azért nincs, mert nem akarok és nekem így teljesen jó. Meg, hogy mikor lesz gyereked és férjed. Könyörgöm, párom sincsen, nem hogy férjjelölt :)


Egyébként igaza van az egyik hozzászólónak, ez ilyen sablon szöveg, mint a mi volt a suliban anno.


Tavaly egy családi rendezvényen pattant el nálam a húr. Szaladgáltak a rokonok gyerekei, játszottak (tényleg aranyos, idilli kép). Mire az egyik rokon megkérdezte, hogy és nekem mikor lesz gyerekem?? Mondom, nekem nem lesz sose. Nem firtatta és nem is tett fel több kérdést.


Egyébként nem igaz, szeretnék majd majd majd egyszer. De ilyen hülyeséget ne kérdezzen, mert nem vagyok jós és egyelőre nem is vágyom családra.


24N

2014. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!