Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is túl dúrva amit...

Szerintetek is túl dúrva amit mondtam?

Figyelt kérdés

Párom rokonsága minden névnap, születésnap alkalmával nagy bulikat rendez, esznek, isznak stb.

Én ezeket az összejöveteleket nem szeretem, párom viszont az én rokonaimmal nem szeret ünnepelni.

Erre mondtam neki, hogy én nem járok az ő rokonaihoz, ő meg ne járjon az enyémekhez. Erre megsértődött. Jogosan?


2014. jún. 30. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Jogosan. De miért vagy te ezzel az emberrel, ha ki nem állod a rokonságát? A társunkkal együtt a családját is megkaptuk, és bunkóság rendszeresen ignorálni a családi eseményeket.
2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen egyszerű dolgokban nem tudtok kompromisszumot kötni, nem illetek egymáshoz. Ha ez ennyire fontos kérdés a párkapcsolatban és nem tudjátok tisztázni, akkor nem csak a családokat kell elkerülni, hanem egymást is.
2014. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Vannak sértődékeny emberek. Egyébként így egálban lenne minden.
2014. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi azon okból, h ne minden hétvége rokonlátogatásból teljen (nálunk nincs gond a rokonsággal), úgy oldjuk meg pl, szülőknél, hogy egy alkalommal együtt megyünk, következő alkalommal meg mindenki a saját szüleihez és akkor egyszerre meg van látogatva mindenkét szülőpár.
2014. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Senkinek sem kötelező szeretni egymás rokonait. Csak azt nem értem, hogy ha a párod sem szeret a te családodhoz járni, miért sértődött meg.
2014. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, túl dúrva, mert a durva az rövid u.
2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen

Azért mert te nem szeretsz az ő rokonaival lenni miért fáj neked, ha ő szeretne?

Vagy az, hgy ő annak ellnére, hgy nem jön ki a rokonaiddal menne?

Neked még ekkor sem kötelező

Nem ertem a beszólásod indíttatását, ami egyébként tényleg durva

2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyira nem találom durvának ezt a beszólást, hiszen ha nem szereti a rokonaiddal tölteni az időt, akkor nem értem, mi abban a súlyos, ha azt mondod neki, hogy akkor ne találkozzon velük.

Próbáljatok valahogy egyezségre jutni, ha megbékélt a párod.

2014. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Többen írták, hogy egyezségre kellene jutni.

De hát pont ez az egyetség, hogy nem járnak egymás rokonaihoz!

Szerintem jó megoldás. Ha a párod sem szereti a te rokonaidat, akkor min sérült így be? Örüljön, hogy neki sem kell többet látogatnia őket.

2014. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
enis utalom az ilyen osszejoveteleket mert a baratom Indiai es nem ertem mit beszelgetnek es az istenert se akarnak angolul beszelgetni szoval utalom az ilyeneket de kikell birnom sajnos a parom miatt is ugyhogy fel a fejjel :)
2014. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!