Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nyomul rám a nagynéném...

Miért nyomul rám a nagynéném férje?

Figyelt kérdés
Ha van egy kicsi az arcába akkor állandóan fogdos, koslat utánam, hozzám dörgöli a micsodáját. Nem tudok nyugton lenni tőle, mindig oda megyek ahol többen vannak. Ritkán is találkozom velük, épp ezért. Szerintem nagynéném sejti, hogy tintàsan milyen az ura. Beszéltem is vele, hogy kopjon le rólam, de semmit nem értem el vele...
2014. júl. 19. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a nagynénédnek vagy szüleidnek. Vagy hangosan szólj rá amikor ezt csinálja mások előtt.
2014. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Talán mondd el a szüleidnek vagy a nagynénédnek, hogy nem vagy kíváncsi a férjére, úgyhogy ha ő is ott van valahol akkor te nem mész mert nem akarsz vele találkozni mert utálatosan és erőszakosan viselkedik és kilátásban van neki egy épületes nyakleves.

2014. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem merek. Félek, hogy azt mondja, hogy "direkt úgy viselkedek". Pedig már sehogyse viselkedek. Garbóban járok hozzájuk és melegítőben...
2014. júl. 20. 00:04
 4/20 anonim válasza:
84%

Mert egy vén perverz fütyi, te meg az írásod alapján elég naívnak és konfliktuskerülőnek tűnsz. A következő alkalommal ha próbálkozik üvöltsd le a fejét és fenyegesd meg, hogy az egész család meg fogja tudni, hogy mit művel.


Inkább vessz össze a nagynénédékkel minthogy ne adj Isten egyszer részegen megerőszakoljon. Azt pedig, hogy bármi is a te hibád lenne most felejtsd el, kisminkelve, miniszoknyában és topban is mehetnél, az sem jogosítaná fel sem őt sem senkit arra, hogy az akaratod ellenére szexuálisan közeledjen hozzád.

2014. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb teli tüdőből ordíts rá, hogy ne molesztáljon! Miért gondolná a nagynénéd azt, hogy direkt úgy viselkedsz? Nem vagy te áldozathibáztató környezetben? És ahogy előttem írták, inkább a harag, mint az, hogy szexuálisan bántalmazzon az a vén farok! Mit képzel, kicsoda, hogy csak úgy bárkit is fogdosson? Én még a kapcsolatot is megszakítanám, ha ez menne! Az én nagybácsim is közvetlen, ha részeg, de tudja is, hogy ha úgy nyúlna hozzám, el is törném a kezét!
2014. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
ordítsd hogy pedofil vagy szatír, arra ugranak az emberek
2014. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Garbóban járok hozzájuk..."


Na látod, itt a baj!

Minek jársz át hozzájuk ilyen előzmények után??!

A pasas meg "bátorításnak" veszi, hiszen ismét és ismét átmész!!!

2014. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
NE MENJ HOZZÁJUK! HA MÉGY, AKKOR NE LEGYÉL VELE KETTESBEN!!! Én is így jártam 17 évesen (a vén sz.r 70 volt), nagynéném hál'Istennek benyitott, látta, hogy fogdosott a vén h.lye, ennek ellenére elhitte a férjének hogy én kezdtem ki vele! Sőt, a férje a családban is terjesztette, hogy vele kezdtem! Nagynéném neki hitt, anyám sem állt ki mellettem, én még egyszer nem mentem el hozzájuk! Mindenki engem hibáztatott!!! Nem voltam kihívó ruhában!!! A bűntudat (a semmiért) és az, hogy a rokonság kis k..vaként kezelt legalább 20 évig tönkre vágta a férfiakhoz való hozzáállásomat! A vén sz.r már a föld alatt van és soha nem bocsátom meg ezt neki!!!
2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Itt sok mindent megtudhatsz erről a dologról: www.beszeljrola.hu

Az utolsó hozzászólónak kifejezetten ajánlom.

2014. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8/9 vagyok. köszönöm. Azt hittem, már el is felejtettem, de a múlt héten egy temetésen összefutottam az unokatesómmal meg a feleségével (akik simán bekajálták a vén sz.r verzióját) és ahogy védték (tőlem!!!) a huszonéves fiacskájukat meg ahogy vigyorogtak, egyből minden az eszembe jutott. Azóta nem tartottuk a kapcsolatot, a fiaikat sem ismerem.
2014. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!