Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nyomul rám a nagynéném...

Miért nyomul rám a nagynéném férje?

Figyelt kérdés
Ha van egy kicsi az arcába akkor állandóan fogdos, koslat utánam, hozzám dörgöli a micsodáját. Nem tudok nyugton lenni tőle, mindig oda megyek ahol többen vannak. Ritkán is találkozom velük, épp ezért. Szerintem nagynéném sejti, hogy tintàsan milyen az ura. Beszéltem is vele, hogy kopjon le rólam, de semmit nem értem el vele...
2014. júl. 19. 23:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
10-es: Te semmit nem vesztettél, mert ők benyelték ezt a hazugságot, tehát valahol ők se tiszta fialások.
2014. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak olyan családi esemenyek, ami alól nem tudok kibújni... :( annyira utálom őt is, magamat is. Lehet, sőt tuti én vagyok a hülye, hogy évek óta nem teszek semmit... :(
2014. júl. 21. 17:35
 13/20 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz kibújni ezek alól? Egyszerűen csak meg kell mondanod, hogy nem akarsz menni, mert a nagybácsi fogdos, ennyi az egész.
2014. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vidd el a barátodat is ezekre az összejövetelekre. Majd segít leállítani a vén f***t. Nem kell tettlegesség, elég egy szúrós tekintet, határozott fellépés.
2014. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem mindig tud velünk jönni, mert folyamatos műszakban dolgozik... :(
2014. júl. 22. 13:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Bocs, de úgy látom, hogy itt bármit írunk,te mindig találsz valami kifogást, hogy újra legyen okod átmenni hozzá...

2014. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Idén csak egyszer, a múlt hétvégén kellett átmenni hozzájuk, az én részemről letudva a látogatás erre az évre.
2014. júl. 22. 14:03
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem te voltál az, aki 9 évig hagyta magát?

Mi olyan nehéz lekeverni ennek a tahónak egy kva nagy pofont, vagy tökön rúgni? Állj ki magadért, mégis mitől félsz? Ha pedig hagyod magad simogatni, fogdosni, akkor meg ne csodálkozz semmin.

2014. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezt a lehetetlen, provokáló sztorit?

Nemrég törölték ki a hasonló kaliberű kérdésedet is.

Nyár van, foglald le magad, menj el kirándulni, de ne provokáld a német a baromságaiddal.

2014. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*népet
2014. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!