Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan rázzak le egy tapadós...

Hogyan rázzak le egy tapadós rokont?

Figyelt kérdés

Anyám húgáról lenne szó. Az agyamra megy. Ki nem állhatom azt az embert, ránézek és fölmegy a vérnyomásom. De ő valamiért azt hiszi, h én bírom (csak azt nem tudom, hogy ezt honnan vette). És állandóan azt akarja, hogy menjek át hozzá, sajnos tőlünk 5 percnyi távolságra lakik, ráadásul annyira erőszakos tud lenni. Nekem semmi kedvem sincs hozzá, ha otthon vagyok, akkor is bekamuzom, hogy nem érek rá, más dolgom van. Pl. mondom, hogy pénteken nem tudok átmenni, erre mondja, hogy akkor szombaton, mondom az se jó, de akkor vasárnap, én meg az se jó, de akkor legalább este ugorjak be. Mondom: nem tudom, mikor érek haza. Ő: az nem számít csak egy 5 percre. Mert nem igaz, hogy nincs annyi időm! De ha tényleg elmegyek valahova, akkor már nincs kedvem este átmenni hozzá, hogy a h*lyeségeit hallgassam. Persze szerinte az nekem PIHENÉS, ha átmegyek hozzá. Ha anyámnak mondom, hogy szakítsa már le rólam, mert kikészít, akkor még ő is nekem esik, hogy én milyen utálatos vagyok meg bunkó. Mert ő rendes, vesz nekünk ezt meg azt és régen elvitt engem pár helyre. (Én sose kértem tőle semmit és amikor elvitt, akkor az nekem nem öröm volt, hanem szenvedés és imádkoztam, hogy legyen vége a napnak). Nincs vele közös témánk, néha olyan beszólásai vannak, hogy le tudnék keverni neki egy pofont. Most is sikerült kierőszakolnia, hogy kedden átmenjek hozzá. Szóval már tiszta ideges vagyok, hogy megint nem tudtam lerázni. Nem is vagyok kedves vele, ha kér valamit vagy nem csinálom meg vagy vágom közben a pofákat és morgok az orrom alatt. De mégse tudok megszabadulni tőle. Légyszi segítsetek kitalálni valami jó taktikát! Mert így diliházban fogok kikötni!!!


L/20



2014. aug. 31. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig az egyetlen megoldás az, hogy elviseled, hogy anyukád emiatt szekálni fog.


Talán próbáld meg érvekkel elmagyarázni anyukádnak, miért érzed te ezt soknak.

2014. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
megoldás: pénteken oké átmegyek persze, azt nem mész át és kész is :D másnap meg ja bocs elfelejtettem majd holnap és így tovább XD legyél kicsit pofátlanabb !
2014. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a nagy-nagy néném aki 90 éves csinálja mindig ezt unom,nincs beszédtémánk,de minden nap beugrok hozzá mindig azzal a indokkal,hogy macskát etetem,amúgy etetem is néha 3-4 órákat vagyok ott nála de akkor is unom és unom legszívesebben elmennék De az tart ott,hogy a családomon kívül Ő a legközelebbi rokonom és ez nekem mindent megér,hogy rokonnal beszélgessek mivel kicsi a család.


Szóval ha én kibírom a nénit Te is kibírod,legföljebb sakkoztok.

2014. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, semmi értelme annak, hogy végigunod a nénit, csak mert vér.
2014. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
De a egyetlen rokonom a családomon kívül. :(
2014. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!