Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan nem bíznak meg...

Most komolyan nem bíznak meg bennem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy "feladatot", vagy inkább szívességet teljesítek anyám testvérének (keresztapámnak). Azt a szívességet teljesítem,hogy pénzt viszek a lányának. Egy borítékba adta leragasztva és két helyen összetűzve. Nem bízik meg bennem? Azt hiszi, hogy lenyúlnék a pénzéből? Ez engem nagyon kellemetlenül érintett, semmi oka nincs nem bízni bennem. Rengetegszer segítek neki (csak lánya van és a férfi munkát együtt csináljuk keresztapámmal, pl cipekedes, favágás, apritás... )

Vagy mi másért zárta le ennyire? Nem akarja h lássam mennyit viszek?Amúgy se néznék bele, mert nem érdekel... Szerintetek miért zárta le ennyire? (ragasztás és két helyen tűzve)


2014. szept. 7. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

nem szabad ennyire rágódni dolgokon.

tartogasd az energiáidat építő jellegű dolgokra.

2014. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom,hogy ne lásd,hogy mennyit küld neki.
2014. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy nem akarja, hogy tudd, vagy fél, hogy kiesik a boríték tartalma

Most ha te eltennél 100.000 Forintot egy borítékba, és odaadnád a lányodnak, te is leragasztanád szerintem :) biztos csak félti a tartalmát, nem 1000 forintról lehet szó

2014. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig lezárom, már csak azon okból is, ha nyitva van, táskába teszem, ideteszem-odateszem, kipotyoghat, bármi lehet. Ez a biztos.
2014. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam borítékban pénzt küldeni, MINDIG leragasztom és le is tűzöm. Az a biztos. Nem potyog ki, nem vész el.. ezért kár haragudni.
2014. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért vetted magadra. Ha nem ragasztja le, úgyis kiderül, ha loptál, hisz nyilván kommunikálnak.


Számomra teljesen nyilvánvaló, hogy nem akarta, hogy kiessen.

2014. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy ép :))) Ha nem bízna meg benned, nem adta volna oda a pénzt.

Én is mindig leragasztom és meg is tűzöm. Ez egy szokás, és pont. Nem azzal fitogtatnám, hogy valakiben mennyire bízok meg, hogy innentől nem ragasztom le. (Hanem pl. rábíznám a pénzt.)

2014. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, mondjuk en ugy szoktam, hogy a borítékot csak behajtom,vagy azzal a csuszokapoccsal leszorító, es amikor az adnám, kinyitom, megmutatom mennyi van benne es ujra lezárom. Azota van ez igy, amióta az óvodában az ovono állította, hogy 6000 forint helyett csak 1000 volt a lezárt borítékban,,...
2014. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem akarja, hogy megtudd mennyit ad neki.Ne foglalkozz vele,vidd el a pénzt a lányának és kész.
2014. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!