Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor komolyan rossz...

Most akkor komolyan rossz anya vagyok, oszinten ti figyeltek ilyesmire?

Figyelt kérdés

Anyosom hetfon jott latogatoba hozzank es egy honapot terveztte, hogy marad es mar tegnap sikerult jol osszevesznunk.

Vasaroltam par dolgott kozte a gyerekeknek is cukorkat, ragot, csokit es el teszem majd lassan oda adom nekik.

Anyos nezegette miket vettem es kozbe beszelettunk pakolasztunk. Az egyik gyerekeknek valo! cukorka zacskojara nagyon apro betukel az volt irva hogy a gyerekekre karos hatast gyakorolhat, a masik rago meg e123 (ha jol emlekszem a szamra) erossen rakkelto es az usa ban meg oroszorszaban be is van tiltva, erre jol kiosztott elhordott mindennek meg hogy nekem ezt tudnom kellene, es a vegen meg azt is hogy talan nem tanultam meg rendesen magyarul (oroszorszagban szulettem de regota itt elek 18 eves korom ota).

Kerlek oszinten mondjatok meg, hogy mikor vasarolni mentek mindent elolvastok ami a zacskora vagy dobozra van irva es tudjatok meg e veszelyes?


2014. aug. 22. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

én odafigyelek és nem is vezsek szirt szart cukorkát nagyon angyon ritkán akkor is csak negro. rágot nem nyalokát ritkán.

mivel ritkán vezsek minőségit vezsek

2014. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Anyósod kissé túllihegi ezeket a dolgokat.

Semmi bajuk nem lesz, ha egyszer-egyszer kapnak ilyen édességeket.

2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Magamnak is megnézem, hogy mit veszek.
2014. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Anyosod csak szimplan ,, anyos" en azt ajanlom sza*d le magasbol!! En sose olvasgatok hogy mivan a zacskora irva mert ha olyan veszelyes lenne betiltanak es amugy is inkabb egy tabla csokit veszek a lanyomnak minden nap :)
2014. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
En sem szarokat veszek markas es mondhatjuk draga cukorokat ragokat csokikat.
2014. aug. 22. 15:14
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Anyukám is így csinálta anno, hogy vett sok cuccot és apránként adta oda. Sosem néztük ilyen szintem mi van ráírva egy termékre ha ismertük és jól bevált.

Egészségesen felnőttem, még lyukas fogam se volt soha.

2014. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Márka tökmind1, szinte. Amúgy az, hogy más államban betiltott dolgok vannak lehet igaza van, de ha pl csak havonta 1x kapnak belőle a gyerekek egy normál adagot akkor azaz életbe nem fog felhalmozódni.

Másik: Volt egy "kísérlet", de inkább próba a gyerekekkel.

Ilyen sportnapot tartottak nekik. 2 csapat volt. Egyik csapat gyümölcsöt kapott mesterséges anyagoktól mentes ételeket/italokat. Azok gyerekek viselkedése akik ilyen nasit ettek, megváltozott a viselkedésük, agresszívabbak lettek még össze is verekedtek. A másik csapat szépen folytatta a délutáni sportdolgokat, játékokat. Nem lehet, hogy ettől fél a mama, mert sok ilyet néz?

2014. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos manapság már érdemes megnézni jobban hogy mit veszünk. De persze nem kell (itt sem) túlzásokba esni. Ha anyósodat csupán a jó szándék vezérli, nyilván tapintatosabban hívja fel a figyelmedet erre a dologra. Tehát itt egyéb problémák húzódnak meg. Olyanok, melyeknek kevés köze van az egészséges táplálkozáshoz.
2014. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért lenne dömper 6-os?

Làtszik te sose kaptàl anyucitòl édességet, de kedvességet se....mindig a te gebe fajtàd a b.nkò...vajon miért?

2014. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Persze, én képes vagyok végigtúrni az egész polcot, és végignézni, hogy az 5-féle pulykamellsonkából melyikben van a legtöbb pulykahús, vagy melyik joghurtnak mennyi a gyümölcstartalma.
2014. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!