Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehet valami abból, hogy a...

Lehet valami abból, hogy a párom háza a bátyjáé mellett van?

Figyelt kérdés

A sógorom a nagyapjuk udvarára épített, ott él a felesègével és két gyerekükkel. A párom pedig a mellettük lévő telket vette meg.

A hétvégén összeköltözünk a párommal és fèlek, hogy gubanc lesz ebből a helyzetből. Majd mindent elmondanak a páromnak ki volt nálunk, hová mentem, mikor jöttem stb.

Mit gondoltok?


2014. szept. 10. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rejtegetnivaloóm akkor hidegen hagyna. Ha van akkor lenne bennem annyi gerinc higy oda sem megyek.

Ha amúgy jóban vagytok akkor nem kell előre rémeket látni ha meg rosszban akkor úgyis tudod a vàlaszt.

2014. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát engem nem érdekelne ha a szomszédom elmondaná a férjemnek ki volt nálam mert nincs mit rejtegetnem..

Más eset ha van mit rejtegetni..de akkor alapból nem kell odaköltözni!

Harmadik eset ha a sógorék alapból nem kedvelnek és hazudozni is képesek hogy megszabaduljanak tőled..ebben az esetben nehéz dolgod van mert ha nem sikerül idejében felnyitni a párod szemét akkor arra rámehet a kapcsolat..nagyon kevés családnál válik be ez a szomszédi viszony!

2014. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Hajj, ha ilyenen aggódsz, akkor nálad van a bibi, nem játszol tisztességesen.
2014. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elmondom, ki van/volt nálam. Múltkor a férjem 4 napra vidékre ment munka miatt a kollégáival. Pont hétvége, hát fogtam, és áthívtam két barátnőmet, ott aludtak nálam, mert miért ne :) El is mondtam már előre, azt is tudja, ha fiú barátok jönnek, bár az 4 éve volt utoljára. Nincs titkolnivalóm, így nem izgatna.
2014. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" Majd mindent elmondanak a páromnak ki volt nálunk, hová mentem, mikor jöttem stb. "


Na, és van, amit nem akarsz, hogy megtudjon a párod?

Nekem még a telefonomba, emailjeimbe is belenézhet, semmi titkolnivalóm nincs előtte.

2014. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!