Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Iszonyat rossz sógornői...

Iszonyat rossz sógornői viszony mellett mit gondoltak az ünnepekről, az ajándékozásról, a karácsonyról?

Figyelt kérdés
Könyvet tudnék írni mennyire utáljuk egymást, szinte izzik köztünk a levegő ha meglátjuk egymást. Ha jönnek inkább ki sem megyek, ki sem merek menni, a szívverésem négyszeresére nő. Bár meg kell jegyeznem anyósék is elmondják a véleményüket róla, mert olyan dolgokat csinál ami már beszarás,egyszerűen elképesztő. De ők is úgy viselkednek vele mint ha mi sem történt volna. Senki nem meri elmondani a véleményét. Felrobbanok a gondolattól is. Ha egy közegbe vagyunk olyan szinten érzem rosszul magam hogy húúú. Én nem mondom, hogy bennem nincs hiba de annyi mint benne. MÁsban a szálkát, magában a gerendát se.
2013. szept. 9. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nézd..mindannyian emberek vagyunk.Hibázhatunk,lehet 1000 hibánk,de ha a másinak nem ártunk a hibáinkkal,akkor tulajdonképpen nincs okunk olyan nagy haragra.Viszont elmondanám,hogy utálkozni lehet,de csak a saját gondolataidat,érzéseidet fertőzöd vele,ez az egész csak neked lesz rossz.Lehet,hogy ő meg örül,hogy csámcsogsz rajta,vagy bosszankodsz rajta.Lehet,hogy ő is bosszankodik rajtad,de lehet,hogy direkt csinálja,hogy minél jobban felhúzzon.Vannak emberek,akik ezen rettentően jól tudnak szórakozni!Viszont ezeket elkell tudni engedni a fülünk mellett.Önmagunkban felnőtt létünkre tudatosítani kell,hogy inkább célokat keressünk és keressük az életben a szép,pozitív dolgokat!A konfliktust pedig felnőtt módon,nem görcsösen,normálisan kezelni kell.Ha pedig ezt nem lehet,akkor nem kell meglátogatni,elhívni,vagy akkor te menj el otthonról jó előre,ha tudod,hogy jön és nagyon nem akarsz neki jópofizni,még 5 percet sem.

De valljuk be,látszik,hogy nem értél oda fel agyilag,hogy lehet,hogy valaki akár veled is így van.. és akkor a végére odaírod,hogy "Másban a szálkát,magábna a gerendát se?"Ezt milyen jogon írod oda,miután megállapítottad magadról,hogy te nem vagy annyira hibás,mint a másik fél?

Sok mindent az ember nem vesz magánál sem észre.

Neked ideje lenne magaddal foglalkozni,helyretenni mindent,úgy élni,hogy ne más hibáival,életével foglalkozz,hanem a saját dolgaiddal!

2013. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

magamból kiindulva biztosan nem mennék olyan helyre, ahol rosszul érzem magam.


mert megtehetem.

2013. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy nem kellene vele foglalkoznom, nagyon sokszor álmodok róla és tudom hogy saját magamat mérgezem meg ezzel az egésszel. Elképesztő dolgok folynak itt. Észre sem veszik amiket csinálnak, ők vannak felháborodva olyan dolgokon amikre az ember nem is gondol. (nem adtunk puszit, az egyik elment az anyóssal ide, de a másikkal nem mennek) Teszem hozzá, hogy iszonyatosan fontos eseményekre sem hívtak meg minket a párommal. Vagyis csak engem, de szerintem logikus hogy ha valaki együtt van valakivel akkor őt is meghívjuk. Nem ugyanúgy forog az agykerekünk, de nem is baj.
2013. szept. 9. 19:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Anyuék kedvéért egy évben pár alkalommal kibírom, és szó nélkül jópofát vágok hozzá. Anyu tudja hogy nem jövünk ki, de neki igenis fontos hogy néha mindannyian együtt legyünk. Hát ezen ne múljon, vagyunk ott akkor épp elegen, nem is kell egymáshoz szólnunk.
2013. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem is van több sógornőm, és az egyikkel olyan semmilyen a viszonyom.. Mivel kölcsönösen nem kedveljük egymást, így meg is kíméljük magunkat a felesleges utálkozásoktól, vitáktól.

Nincs közös ünnepek, karácsony, ajándékozás.. Nem kötelező együtt tölteni egy ünnepet sem, így nem is tesszük..

Évente jó ha egyszer véletlenül összefutunk, arra a pár órára tudunk felnőttként viselkedni.. De ennyi..


Neked is ezt tudom mondani. Nem kötelező együtt tölteni az ünnepeket,nem kell ajándékozni.. A ti döntésetek hogy mit csináltok..

2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
JElenleg nem járunk egymáshoz, mellesleg 10 perc séta van a két ház között itt Gyöngyösön. Lehetnénk jóban, mehetnénk a gyerekekkel sétálni erre ezt csinálják. A férjem testvére egy robot, úgy csinál mindent ahogy megmondják neki. Nem az az ember akit én megismertem, viccelődtünk egymással, jóban voltunk. De most már a köszönés is nagyon nehezére esik. A párom azt mondta ő átmegy majd Karácsonykor is viszi az ajándékokat stb. De én nem szeretnék, viszont akkor én leszek a rossz ez biztos. PEdig senki nem tudja hogy min megyek keresztül, itt lakni anyósékkal, nagyszülőkkel egy házba rohadt nehéz. Ők pedig megkapták az örökséget, egy házat. Na hol van az igazság? Vagy csak én fújom fel ezt ennyire...:S:S:S
2013. szept. 9. 19:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Itt a bibi, az a sógornő a feje tetejére is állhatna, Te utálod, mert kapott egy házat.
2013. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szte nekünk sokkal jobb itt mert nem kell fizetnünk...mellesleg még tanulok de mindegy. Egyébként előtte sem csíptük egymást, azért azt el kell hogy mondjam.
2013. szept. 9. 19:44
 9/22 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ember ha elköltözhetnénk, ketten lehetnénk, a kapcsolatunkat is lehúzza ez az együttélés.:S:S
2013. szept. 9. 19:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazából csak kíváncsi voltam a véleményekre...de ez is, hoygy a sógornőm a feje tetejére állhatna...ő az aki a legkevésbé erőlteti hogy ez a kapcsolat jó legyen inkább ellene dolgozik
2013. szept. 9. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!