Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy felnőtt férfi 30. születés...

Egy felnőtt férfi 30. születésnapját kinek a joga megszervezni: az anyjának vagy a feleségének?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 07:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%
Istenem, de sajnálom szegény srácot. Nekem is volt részem ebben, amikor egy emberen civakodik, kutyaronygy-huzavonázik a család több tagja a szeretet jegyében. A valós háttérok persze inkább mindenkinek a saját fontossága bizonygatása. A szülők ilyenkor alkalmazzák a "bátorkodtam" szót és vágnak Magdi anyus arckifejezést. Én ilyen helyzetben kikértem magamnak és azt mondtam hogy ha egy ilyenben nem tud összefogni a csLad akkor hagyjanak békén szulianpomon.
2014. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a családi harcok...

Rendezzetek két bulit.

2014. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Tehat anyósnak tulajdonképpen senki nem lenne, csak a ferjed, meg te? Akkor valoban tartsatok kettőt.
2014. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%

11 esnek mennyire igaza van!!!!!!!!


1

2014. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is az lenne a legjobb, ha 2 lenne. De férjem testvérei nem mind itt laknak a közelben, családosok kisgyerekekkel, nem akarom őket 2x "rángatni". Ők is nagy közöset szeretnének egyébként.


A férjemnek titkos vágya, hogy legyen egy meglepi-bulija. Most valamennyire számít rá, de már kitaláltam egy nagyon jó elterelést, amiben barátok is segítenek.


Csak az a félő, hogy ha egy nagy lesz, akkor anyósom megsértődik és nem jön el, akkor nem jön el az ő anyukája sem, ami nagyon rosszul esne férjemnek.

2014. szept. 14. 09:02
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látszik, hogy itt nem lehet sértődés nélkül bulit szervezni.

Ha a férjed nagymamája megsértődik, hívd fel, és magyarázd el neki, hogy az anyósod mennyi embert nem akart beengedni magához.

2014. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%

"Istenem, de sajnálom szegény srácot. Nekem is volt részem ebben, amikor egy emberen civakodik, kutyaronygy-huzavonázik a család több tagja a szeretet jegyében."


Pedig ilyen helyzetben te tehettél volna a legtöbbet azért, hogy ne fajuljanak el a dolgok, a határok világos meghúzásával. Erről sokan elfeledkeznek és úgy vannak vele nagy flegmán, hogy "bokszolják le egymás közt", vagy ami még rosszabb, óhatatlanul versenyeztetni kezdi a résztvevőket.

2014. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Szervezd meg neki a nagy családi bulit az étterembe. A férjed ismeri az anyját, tudja milyen, így rosszul fog neki esni, hogy nem lesz ott, de tisztában van azzal, hogy milyen összeférhetetlen, akkor tudomásul veszi, hogy ennyit sem ért neki a saját fia szülinapja, hogy félretegye a hülyeségeit legalább pár órára.
2014. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
legyél alázatos, engedd át anyósodnak! Majd ti megünneplitek külön.
2014. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%

Ha közösen semmiképpen nem sikerül, akkor szerintem szervezd meg a bulit a családdal, a barátokkal meglepetésként. Anyósodnak megmondhatod, amit itt leírtál, hogy azért lesz így, mert tudod, hogy a férjed vágya egy meglepetés buli, ahol ott van mindenki, aki neki fontos és te nagyon szeretnéd ezt megvalósítani a kedvéért, tehát nem az anyós ellen, vagy direkt kötekedésből szervezkedsz így.

Aztán ha ő szeretné máshogy felköszönteni a fiát szűkebb körben nála, akkor örömmel elfogadjátok a meghívást.


Ha még ezen is megsértődik, hogy azért szervezel szülinapi bulit, mert a fia ilyenre vágyik, akkor nem tudom, nincs több ötletem.

2014. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!