Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőtársaim, kezdenétek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, kezdenétek komoly kapcsolatot/házasságot olyan férfival, aki 30 év felett is a (sokszor agresszív) online rendszerjátékok rabja, napi több órában? Melyek lehetnek ennek a hátrányai?

Figyelt kérdés
Kedves válaszolók, kíváncsi lennék a korotokra is. Köszönöm szépen.

2014. aug. 18. 08:04
1 2 3
 1/23 yuda ***** válasza:
71%

Leírtad a két fő hátrányát.

1. Játékfüggő, tehát te hanyagolva leszel.

2. Agresszív. Ezt hadd ne magyarázzam egy felnőtt nőnek mit jelent.

2014. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Én a párom rabja vagyok, csak mióta gyerek van nagyon hanyagol, de mit lehet tenni? 37éves férfi...

30 felett már régen rossz ha ilyen függő, néha én is szeretek játszani, de sosem a család rovására...

2014. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Én és a férjem is évek óta játszunk,de összetudjuk egyeztetni ezt a családi élettel.A játék is olyan,hogy hol nagyon belemélyed az ember,hol meg napokig alig játszik.Én mielőtt hozzámennék,játékfüggőhöz,előbb együtt élnék vele pár évet,mert annyi idő alatt kiderül,hogy mennyire lehet vele együtt élni,és mennyire nem.
2014. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem, semmiképp. És ha azt ígéri, hogy leszokik, akkor mond meg neki, hogy akkor találkoztok, ha már leszokott. Mert ha egyszer el kezdtek járni, akkor már minek szokjon le? Ha agresszív is a játékok miatt, akkor meg száz, hogy nem kezdenék vele. Meg attól függ, hány órát játszik. Ha napi 2-t, akkor éppen éppen beleférhet. Párom 27 volt, mikor összeismerkedtünk, én 21. Akkor még elég sokat játszott, pár évig ez meg is maradt, de csak olyan 1-3 évig. Aztán teljesen eltűntek a játékok az életéből. Ő is ilyen agresszív játékokat játszott, de össze-vissza, mert folyamatos 3 műszakban dolgozott akkor. Volt, hogy nem is játszott pár napig, aztán pár órát ott ült, de valahogy tudtam, hogy nem a rabja. Akkoriban még én is játszottam egy-két ilyen játékot, de mi nem online játékot játszottunk. Volt, hogy ő is ilyen gondolkodósaat játszott inkább. Neki a kommandós játékok, meg egy-két szörnyes játéka volt.
2014. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Én párom is ilyen volt, órákat töltött a gép előtt, ekkor még csak terhes voltam, párszor olyan cirkuszt csaptam hogy zengett a ház, plusz mindenkinek elmeséltem hogy nem segít nekem semmit, meg milyen egy gyökér, és elszégyellte magát......mondtam neki hogy ha megszületik a gyerek, nekem segítenie kell, nem tölthet itt órákat, kiegyeztünk heti 2x 1 órában! Azóta ide sem ül nagyon mióta megvan a kislányunk, aki több mint 1 éves! Mi egyébként 8 éve vagyunk együtt, és kezdettől ilyen volt, vagyis hogy játszott, és nem egyszer a randikról is elkésett, (gondolom nagyon belemélyedt)

az hogy agresszív? lehet a játék miatt, kikapott és most a visszavágón gondolkozik! enyém is agresszív volt, akkor egy idő után leesett hogy a játék miatt! ja meg párszor eldugtam tőle a laptopot, na akkor milyen agresszív volt, aztán 2-3 nap után visszarendeződött plusz én jól leugattam a haját, velem ne legyen agresszív a hülye játékai miatt :) kicsit helyre kellett rakni, de ma már tünetmentes.... és több ideje van a gyerekre is....

2014. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nem zavarna, mintha kocsmázna vagy inna/cigizne. Én is a gép előtt ülök egész nap, szóval lehet, hogy észre sem venném ha játszik.
2014. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Jàtèkfüggö ès agresszìv. Mièrt kezdene ilyennel bàrki is kapcsolatot??
2014. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Engem zavarba meghozza az agressziv miatt!!! Agressziv sok mindent hozz magàval.... rajtad vezetheti le az idegėt pofon es komolyabb testi sertesig fajulhat!!!

Egy ido utan majd bele unsz hogy szolnj sem mersz majd...!!!

Foleg ha feleseggul es mesz hozza ha most ilgen kesobb milyen lesz???

Agressziv ferjnek nem szulnek gyereket sem!!! Mig nem keso keress magadhoz valo ferjjet,aki nem agresszioval van tele hanem turelem kedves szeretett oda figyeles!!!!

2014. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ez nem lenne baj. A korosztályunkból sokan online játszanak, szerintem ez nem para. És napi több órában? hát miért ne játszhatna 1-2 órát naponta, ha mondjuk szellemi munkát végez? És mivel az én pasim volna, azt végezne:) Amíg pl. én elmegyek vásárolgatni (akár Rossmann, akár ruhaboltok), hadd legyen el a saját világában:)


27N

2014. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Stop, nem mindegy, hogy a férfi az agresszív, vagy a játék. Gyerekfejjel lány létemre is Mortal Kombatot játszottam a bátyámmal, se ő nem ártana soha a légynek sem, se én.


Az is kérdés, csakugyan függő-e, vagyis tényleg nem bírja ki nélküle. Ennyi erővel minden második ember tévéfüggő.


Ha a srác függő és agresszív, hagyd a fenébe. Ha csak szimplán gamer, és a szabadidejét tölti el vele, az teljesen más...

2014. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!