Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek 3. Unoka testvérem...

Szerintetek 3. Unoka testvérem? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
Szeretem szerelmes vagyok belé.Azt mondják 3. Unoka testvérem épp ezért tiltva vagyok tőle.Utána olvastam az oldalon hogy mitől számít 3. Unoka testvérnek de mivel nem jellemző ránk így felteszem a kérdést mivel nem értek hozzá.Pontos adatot nem tudok de apum ágáról vagyunk ha vagyunk rokonok.Tatámnak sem a fia az apja a tatám testvéreinek sem úgy érzem így hogy akik igazán közeliek azokhoz nem közeli a barátom.Elnézést ha kicsit hülye vagy gyenge az infó nem tudom informáljak.Viszont remélem megértetek és tudtok nekem segíteni.Előre is köszönöm!

2014. szept. 20. 00:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Olvasva az írásod, neked úgyis mindegy. De csak gondolj bele, régen amikor falun belül házasodtak, akkor hogy volt a dolog?
2014. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sándor papa válasza:
Ne törődj a károgókkal,legyetek boldogok nincs itt semmi vérségi problémal
2020. nov. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!