Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzést követően mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzést követően mikor házasodtatok össze? Elsősorban azok válasza érdekelne akiknek egyéb okból kifolyólag nem jött össze 1 éven belül! És mi volt azaz ok?

Figyelt kérdés
Mi több, mint 2 év jegyesség után tudjuk csak megtartani az esküvőt, mivel házat vettünk így az nagyon sokat elvesz.
2012. okt. 16. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Mi soha nem fogjuk tudni megtartani! :-(((((

Már 5 éve jegyesek vagyunk.

2012. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SzilKa ***** válasza:
69%

Nálunk kb 6 év telt el az eljegyzés és a házasságkötés között. Egyszerűen így alakult, akkor láttuk elérkezettnek, addig nem volt számunkra különösebben fontos.


Ma 2 éve házasodtunk össze :)

2012. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi olyan 10 éve vagyunk eljegyezve, de még nem házasodtunk össze. Az ok?? Mindig halogatjuk valamivel. Most nincs pénz, most autót vettünk, most Mexicóba mentünk, most lakásfelújítás van, most külföldön dolgozunk stb... Mindig volt valami ami miatt elnapoltuk.. De így is elvagyunk..
2012. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi 4 év jegyesség után házasodtunk össze. Az ok az volt, hogy én nem akartam hamarabb. a párom 18évesen kérte meg a kezem, megkérdezte hozzámegyek-e feleségül. Én azt válaszoltam: igen, majd valamikor. De neki sem volt fontos, hogy de igenis gyorsan legyen papír a kapcsolatunkról. 4 év után összeházasodtunk, és mai napig boldogan élünk együtt és a kislányunkkal, ennek már 7éve. Utólag nem bántam meg, ugyanígy tennék most is. Nyugi nem maradtok le semmiről, így is ugyanúgy szerethetitek egymást, mint házason. Majd az is jó lesz mikor meglesz, de addig így is tökéletes lehet nektek.
2012. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Első: Ha azért nem tudjátok megtartani, mert mindenáron nagy durranást akartok, rengeteg pénzkidobással, nem elég nektek, hogy elmentek, és a család tagok körében összead az anyakönyvvezető, vagy ki csinálja ezt, akkor úgy kell nektek! (Sosem értettem, minek kell ekkora feneket keríteni a dolognak, pedig magam is nő volnék)
2012. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
ezeket a hosszú jegyességeket nem tudtam megérteni. Közvetlen közelemben csak azok kérték meg a párjuk kezét, akik utána el is kezdték szervezni az esküvőt. Ja nem, egyik barátnőmnek 19 évesen megkérte az aktuális barátja a kezét, hát kb 2 hónapig voltak jegyesek, amíg a lány meg nem csalta :D aztán még egy évig jártak, de nyilvánvaló volt, hogy sosem veszi el. Illetve egy másik ismerősömnek szintén ilyen fiatalon kérte meg az idősebb barátja a kezét, évek óta jegyesek, és szerintem a srác csak be akarta biztosítani magát (felettébb szerencsés amióta jegyesek és bevették a családi bizniszbe, a gyönyörű villában lakhat a "menyasszonyával", stb).
2012. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

1. vagyok!


Párom nem akar elvenni. El is akarom hagyni, de nem csak ezért, hanem azért, mert gyereket se akar.

Amúgy én is utálom a nagy lagzikat! Nem azt mondom, h 4esben zajlódjon le az egész bár az is nekem megfelelne, de a szüleim azért legyenek ott meg az Ő szülei esetleg a tesvére. Annyi.

24/N

2012. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egy júniusi napon történt az eljegyzés, következő év augusztusában lett volna az esküvőnk, de haláleset történt a családban, így következő év májusában tartottuk meg a lagzit, tehát majdnem 2 évvel az eljegyzés után.
2012. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

5 évnyi jegyesség után házasodtunk össze, mert előbb szerettem volna lediplomázni. Nem jött össze. :D

Viszont, voltak a családban, akik így sem örültek neki! Ja, hát 25 évesen házasodni...hová sietek? O.o

2012. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
3 és fél év, nekem is a fősuli miatt. Eljegyzés pedig azért volt mindenképpen (egy év járás után), mert összeköltöztünk, és így tartotta jónak. Én meg romantikusnak :)
2012. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!