Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg én lennék a hibás és...

Tényleg én lennék a hibás és a tűzről pattant?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hete költöztünk be a házunkba. Sajnos a sógoromék nagyon igénytelenek, 5 gyerekük van,mind 6 éven aluli, gyakran tetvesek a gyerekek és büdösek koszosak. Na most a sógorom ebbe az 1 hétbe minden nap eljött 2x. Naponta kb 15 szál cigit elszivott tőlünk, 3-4 kávét, kenyeret, cukrot stb kért. Vettünk töle egy kandallót 20 ezerért. Kiderült,hogy ezt a tesójátol kapta ingyen. Tehát az egyik tesójátol megkapta ingyen, a másik tesójának eladta 20 ezerért. Tegnap kiborult a bili, megmondtam hogy ne mászkáljanak ide, mert kihasználnak minket. Erre a férjem engem csitigatot... Azóta nem szólunk egymáshoz, nagyon megharagudtam rá, hogy nem állt ki mellettem. Nem értem miért kéne eltartanom a sógoromékat?


Egyszerüen elegem lett abbol, hogy nem mehetek be fürödni bármikor, mert ők kitudja mikor állitanak be...nem ülhetek rá a wcre... Elég volt!


2014. szept. 28. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a vitában neked van igazad, úgyhogy csatlakozok hozzád, én sem értem a férjedet. Attól, mert rokon, nem kell neki mindent elnézni.
2014. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sógorékkal van a legnagyobb baj, hanem a férjeddel.
2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled értek egyet. Nem kell állandóan ott ülnie, pláne kérni egy csomó mindent.
2014. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ő egyszerüen elviseli ezt. Persze,megértemén hogy testvérek...de szerintem van egy határ. Ők tipikusan az olyan fajták skik kéregetnek pénzt meg kaját,persze visszaadni nem fogja.


Férjemnek meg hiába beszélek, ő ne ad nekem igazat. És akkor most én leszek a család gonosza. Anyós is olyasmi mint a sógorom...

2014. szept. 28. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudod őket kitiltani telepedj te is rájuk, kérjél tőlük sokmindent talán leesik neki
2014. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Nézz utána, hogy mit jelent a tüzröl pattant kifejezés - ugyanis teljesen rosszul használod.


Egyébként meg neked van igazad.

2014. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A férjem ezzel a jelzővel illetett, ezért irtam ezt
2014. okt. 1. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ö nem tudja, mit jelent.


[link]

2014. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hatalmas hiba volt beházasodni egy bidámbidám famíliába. Vagy menekülj, vagy viseld el, és szokd meg az életmódjukat. Az ilyenek úgysem változnak meg soha.
2014. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tud ez változni, mert azóta nem engedem be a sógorom. A férjem meg nincs itthon csak aludni jár haza. Menekülni nemtudok és nem akarom, mert szeretem és vannak gyerekeink is. Csak zavar hogy nem ért meg és nem áll ki mellettem
2014. okt. 2. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!