Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi lehet a nagynéném problémáj...

Mi lehet a nagynéném problémája? 23/f

Figyelt kérdés

A nagynéném 63 éves és sajnos egyedülálló vénlányként éli az életet. Ő lengyelországban lakik, mivel apukám lengyel volt.


Eredetileg lett volna vőlegénye, de eljegyzés előtt szakítottak.


Sajnos egyre nehezebben bír vele keresztanyám is, aki a húga.

Fiatalkorában is veszekedett mindenkivel és sokszor olyat tett amivel másokat megbántott. Pl: Kerestem a cipőkek és véletlenül összetörte a karácsonyfa díszeket ami miatt nagyapám megszídta.


Mióta idősebb rosszabb, bár két fiatalabb bátyám szerint mindig ilyen volt, káromkodott, ha véletlenül eleresztett egy kis fingot, másokra nézett rá csúnyán.


Keresztszüleimmel(keresztapámmal) azóta van rossz viszonyban, mióta keresztapám nem engedte meg neki, mikor három szobás lakását eladta, hogy oda pakolja be az összes régi bútorát, mikor ideiglenesen hozzájuk költözött, a szintén 3 szobás lakásukba, az ő új lakását még akkor építették.


Most mikor kint voltunk, akkor úgy volt, hogy 2 bátyámmal, anyámmal mentünk ki ősszel a rokonokhoz.


Anyám direkt a nagynénémhez ment, 2 napot csak vele volt. Majd miután ugyan abban a városban laknak keresztszüleim is, anyám ők hozzájuk is elakart menni.


Erre azon napon reggel, rögtön hisztizett, hogy kivágja anyámtól kapott tévét, ő nem családtag, meg hogy anyám amiatt akar menni, mert derogál anyámnak (szerinte), hogy villamossal mentek és inkább kocsivál fuvarozná a seggét, meg ilyeneket.


Utána anyámnál felhozta a homoszexualitásomat, hogy én már hamarabb elmondtam neki, hogy 12-13 évesen volt valami együtt létem egy srác osztálytársammal, de ezt anyám is tudta, mivel akkor mondta el anyám, bár akkor sokott kapott, mikor én levélben ezt leírtam neki, szóval anyámmal emiatt itthon volt egy kis vitánk ebből.


Utolsó az volt, hogy 3 bátyámmal, anyámmal odamentünk és hát nem akartam beszélgetni, csak úgy a társaságban lenni és elkezdtem mobilon játszani, erre jött nagynéném és mondta hogy miért nem velük beszélsz, meg kikkel beszélsz, én meg erre kimentem...


Mindenkivel összeveszik, nem kér bocsánatot, ugyan akkor odaadná a szívét, csak ne mondjuk neki ellent, mert akkor hisztizik és káromkodik.


Ráadásul járókelőkbe is beleköt, hogy mit áll a szájába a villamoson, akkor a nő kutyája foglalja a helyett a villamoson, stb... ezt anyám mondta. Volt hogy keresztanyám utcán mondta neki, hogy én hölgyem önt nem ismerem.


Mi lenne a megoldás? Mi lehet a baja?


2014. okt. 18. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:

"A nagynéném 63 éves és sajnos egyedülálló vénlány"

Ez a baja: a társnélküli magány,félelem az öregségtől és a betegségtől.

2014. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha már kisgyerek korától agresszív és hisztis?
2014. okt. 18. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én konkrétan a te problémádat nem értem...

A zagyva szöveged szerint alig látod a nénit, azt az évi pár alkalmat meg kibírod.

2014. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aki meg látják szinte napi szinten hiszen egy városban laknak vele, lásd kereszt szüleim, legfiatalabb bátyám, mind-mind ugyan ilyennek írják le.

Veszekszik mindenkivel, csúnyán káromkodva lehordja mindennek őket. Szerinted ez normális? Egy ember megfogadja a kritikát, de ő nem, még a két évvel fiatalabb keresztanyámra se hallgat és ő is őrlődik két malom közt, mert keresztapám se enged, mert ő sem türheti el, hogy legcsúnyább káromkodásokat vágja a fejéhez.

2014. okt. 18. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:

"bár két fiatalabb bátyám szerint"


Itt adtam fel...

2014. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
5ös te èsz arra nem gondoltál hogy estleg több bátyja van és a 2 legfiatalabbra gondolt? Vagy nem tudom ez így magas-e neked.
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalabb bátyám kifejezést én is használom, mert két bátyám van, az egyikre azt mondom, hogy az idősebb, a másik meg, hogy a fiatalabb.


Én konkrétan itt adtam fel:


"Fiatalkorában is veszekedett mindenkivel és sokszor olyat tett amivel másokat megbántott. Pl: Kerestem a cipőkek és véletlenül összetörte a karácsonyfa díszeket ami miatt nagyapám megszídta."


Tehát a mondatszerkezetből az következik, hogy a kérdező ismeretlen és lényegtelen okból keresett valami cipőket, a nagynéni eközben véletlenül összetörte a karácsonyfadíszeket, erre a nagypapa meg berágott.

Hogy ehhez mi köze ahhoz, hogy a kérdező a cipőket kereste, nem tudom.

Viszont ami számomra a legérdekesebb, hogy csúnya rossz természetű nagynéni mindig megbántotta a családot, ennek legékesebb példája pedig az véletlenül összetörte a karácsonyfadíszeket.

2014. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az, hogy véletlenül
2014. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy bánt meg másokat, hogy sokszor nem érzi a súlyát, meg nagyon temperamentumos.... hangos és kiabál... ami átcsaphat vitába, ha nemet mersz neki mondani.
2014. okt. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!