Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak olyan ismerősötök vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ismerősötök vagy rokonotok akik irigyek ha az esküvődről van szó?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek?Annyira rossz érzés!:(

2013. okt. 25. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek.
2013. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, unkatesóm volt. A sokadik beszólás után úgy döntöttünk, nem hívjuk meg. Ennyi.
2013. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg!
2013. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Sógornöm, bár a mi lagzink már megvolt. Azért irigy, mert sógor nem veszi el, 2 gyerek ellenère sem.
2013. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy barátnőm volt ilyen, de őt már az is zavarta, hogy párkapcsolatom lett (nem hanyagoltam el).

Azóta már nem a barátnőm, ennyi.

Semmiképp se hívj meg olyan embert az esküvődre, aki nem osztozik az örömödben.

2013. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen, vannak, de nem nyilvánítják ki, csak tudom, hogy irigykednek, de persze örülnek is nekem. Nekem is rossz érzés, de hát majd ők is (barátnőim) megtapasztalják ezt...

Próbálok nem mindig az esküvőről csacsogni :)

2013. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen


A nagy napon amúgy nem volt ebből gond, sőt talán azok az emberek akik a legjobban örültek akkor. Addigra mar félretették az irigységet, ott sírtak...


Igazából örültek velünk előtte is, csak ahogy írtad irigyek voltak.


Én legyintettem, valakinek bizosan lesz, hogy nem tetszik valami, de időben félre tudtam tenni, hiszen a mi boldogságunk a legfontosabb.


Ezt szerettük volna megünnepelni mindenkivel, és ehhez a legjobb alapot nyújtani. Voltak gikszerek de úgy érzem sikerült azt prezentálni, amit elképzeltünk.


Nekem nagyon jó támasz volt, az édesanyám és a férjem is.


Amúgy a hétvégen esett az eset;)

2013. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Gratulálok!:) Remélem a nagy napon ők is más szemmel nézik majd az egészet mint most így az elején!
2013. okt. 25. 15:22
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Sógornő.


Ők egy évvel előttünk házasodtak,kb 50 fő,lagzi,miegymás,örömszülők ott szóltak bele mindenbe ahol tudtak,rengetegbe került,mégis kisebb katasztrófa lett a nagy napjuk.

Mi nem szóltunk senkinek,összeházasodtunk szépen csendben. (volt gyönyörű ruhám,rengeteg kép kettőnkről,a két tanu két barát,buliztunk is egy jót,nászút is volt)

Azóta is mondogatja,hogy irigyel minket,nekünk olyan volt a nap amilyennek elképzeltük.

2013. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es, a hangvételed alapján gondolom a sógornő inkább olyan kedvesen irigy, nem? :)

Az igazán rossz az, amikor valaki a saját negatív érzelmei miatt utál téged azért, mert nem vagy olyan boldogtalan, mint ő. Ez egy állítólagos baráttól, családtagtól nagyon szarul tud esni, a kérdező szerintem inkább erre gondolt.

2013. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!