Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? A sogorom kihaszná...

Mit tegyek? A sogorom kihasználja a szüleimet.

Figyelt kérdés
Én is még a szüleimmel élek, nap mint nap látom, hogy mennyire kihasználja őket és ők is tudják és ki nem állhatják ők sem, ahogy én sem, csak a testvéremet és a gyerekeket sajnálják. A házakat is édesapa építette nekik. Ok rengeteg pénzt kaptak és még se nincsenek megelégedve. A másik testvéremmel nagyon fel vagyunk rájuk háborodva. Mind két testvérem férjhez ment én egyedül vagyok itthon a szüleimmel. Mit tehetek? Segítsetek.
2014. nov. 3. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Legyen ez a szüleid problémája és ne a tiéd.
2014. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
KIhasználni azt lehet, aki hagyja.
2014. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Örülök,h nem csak mifelénk vannak ilyen kihasználós emberek. és szépen fogalmaztam. a párom családja mmindenkit kihasznál,az egész városnak tartoznak,páromat 5 millával nyulták le. ellopták az adatait,és a nevére vettek fel hitelt. szóval szép kis család... ezek ilyenek maradnak,és nem változnak,az egyetlen dolog amit tenni tudsz h
2014. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
kerülöd őket. az ember már a saját családjában nem bizhat.
2014. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A kettesnek igaza van!


A rokonunknál is az a probléma, hogy a bácsikám menye -vagyis az unokatesóm felesége kihasználja őt, mindig rásózza a gyerekeket, ha nem bír velük, de elvárja azt is tőle, hogy NE korlátozza őket a nevelésben. A bácsikám meg nem mer nemet mondani erre, pedig valóban elege van belőle, a gyerekeket viszont szereti és nagyon szeretné őket megnevelni, de fél, hogy ha a gyerekek elmondják az anyjuknak, hogy a nagyapjuk nem engedte meg ezt meg azt, akkor végleg eltiltja tőlük.


Kérdeztem anyámat, nem lehetne, hogy a nő fejéhez vágjam, hogy milyen aljas dolog másokat kihasználni. Mire ő: Ha a bácsikám hagyja magát kihasználni, az az ő baja. Nem a mi problémánk.

2014. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó de ez engem is nagyon érint mert a testvérem sokszor sírva jön hogy ez a baj vagy az a baj, és megsajnálják pénzt adnak de majdnem soha nm adják vissza és hasonló hizelgésekkel csomó pénzt csalnak ki a szüleiktől. És most az a kérdés hogy én mikor kapok tőlük ennyit? És a másik testvérem?
2014. nov. 4. 07:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Sosem segítenek semmiben én dolgozók a legtöbbet és meg is ők kapnak.
2014. nov. 4. 07:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Már mint itthon én dolgozók a legtöbbet.
2014. nov. 4. 07:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volna pénzük a szüleidnek nem adnának nekik. A -gyerekeket sajnálják- csak kifogás. Mert ha pl.éheznének mondanák hogy gyertek hozzánk enni vagy lakjatok itt de ha luxusra kérnek arra nem kell megsajnálni őket. Úgy néz ki az a tesó a kedvenc nálatok. Nem tudtok mit tenni. Ne várjátok el a pénzt otthonról. Költözz el te is ha teheted teremtsd meg a saját életed arra büszke lehetsz hogy magad érted el. Gondolj arra ha nem lesznek már a szülők tesódék hogy koppannak hisz nem jön a pénz. Hamar lecsúszhatnak ha megszokták a pazarlást. Na akkor majd ti nevethettek.
2014. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat :-)
2014. nov. 7. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!