Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretném megtalálni a biológi...

Szeretném megtalálni a biológiai szüleimet, ill rokonaimat. 1949. 07.27-én Bpesten 13-ik kerületben Kállai elosztóba kerültem mielőtt örökbe fogadtak. Merre keressem, milyen fórumon keresztül?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ilyen és hasonló helyeken tudnak önnek segíteni : [link]
2014. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi év távlatából elég nehéz lesz(a szüleid valószínűleg már nem élnek).Fiatal ismerősömnek a gyámügyön tudtak segíteni,illetve a Főváros Gyermekvédelmi Szakszolgálatnál.De másik fórumon olvastam olyat,aki a facebookon találta meg a testvérét.

Megkérdezhetem,miért csak most?

2014. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] Szerintem a kérdező is tisztában van vele ,hogy vér szerinti szülei esetleg nem élnek ... de rokonok felől is érdeklődik ,valaki csak van .

Kedves kérdező ,nem akarom traktálni ,de bizonyára megvan az oka ,de miért nem kezdte el hamarabb keresni felmenőit ? Egyébként kívánom ,hogy sikerrel járjon !

2014. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű


Nagyapám sosem találta meg a vérszerinti rokonait..

Még abban sem biztosak, hogy az anyakönyvében valós adatok vannak..

Ő is kb 48-ban került ki az árvaházból

2014. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!