Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki komoly...

Van itt olyan, aki komoly haragban áll valamelyik rokonával?

Figyelt kérdés
ha igen mi az ok (ha publikus)?

2014. nov. 4. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak az apámat és a 2 testvéremet tagadom le,h léteznek.

Pont valamelyik nap kérdezte meg az 5 éves lányom,h van-e nekem apukám, mondtam,h nincs. Miért ,meghalt? Olyasmi.


Verte anyámat,minket, alkoholista, csalta anyut, engem nem is akart,amikor kiderült,h lány leszek.


A 2 testvérem pedig az ő pártján áll és állt mindig is,mert apunál van a pénz. Álltak és nézték,ahogy veri anyámat.


Ezek az emberek nem léteznek számomra,kb. 4 éve nem is álltam szóba velük,nem is tervezem.

2014. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én a testvéreimmel. 2 nővérem, akik ikrek,5 évvelbidősebbek. 25'év után kellet rájönnöm, hogy milyen féltékenyek s hogy te van a szívůk gyűlőlettel, bosszúvággyal irántam. Azért ilyen későn, mert miután anyukánk meghalt merték csak kimutatni a foguk fehérjét. Úgy látszik anyu várta el tőlük, hogy "szeressenek". A kislányomat is utälják, bár tagadják.. a vele való bänásmódjukon látszik. Egymáséit bezzeg az egekig emelik, mitöbb, arra nevelték őket, hogy viselkedjenek ők is úgy velünk. Ez megy 9 éve. Mára igaz, lecsillapodtak, hiszem megadták, ami járt: a hülye kis hugicának, aki tehetséges balerina, később hivatásos táncos, meg zongorázott és csinos is meg népszerű is volt és mindenki imädott. Mindent megtettek, hogy megtörjenek. Nos.. ez sikerült. Ma már se önbizalmam, se vidámságon, se szerető családom. Csak a szomorúság, kiábrándultság. Ez van..
2014. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos volt,hogy évekig szüneteltem mind a 2 nővéremmel.Haragudtam rájuk sok dolog miatt.Most az egyik ide költözött hozzánk és jó a viszonyunk.Rá jöttem,hogy nem szabad ellenségeskedni és el hanyagolni a testvéreinket.Mert amikor már nem lesznek a szülők akkor csak a testvérek maradnak meg!szeresd a tesókat!
2014. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!