Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így a nénikém? Irigy lenne?

Figyelt kérdés

Én 27 éves nő vagyok,már családom van.Vagy egy 31 éves bátyám.Mindekettőnknek jó munkája van,jól keresünk.

A szüleink szegények,mi is így nőttünk fel.Ők maguk megélnek minden hónapban,de új dolgokra nem nagyon telik.

Mi pedig a bátyámmal közösen veszünk neki dolgokat.

Tavaly karácsonyra kaptak egy új konyhabútort.

Idén szülinapra-névnapra,vettünk nekik egy új mosógépet és egy hűtőt.Amik voltak nekik tényleg ezer éves darabok már,de legalább is 27 évesek,mert már akkor azok voltak,mikor mi gyerekek voltunk.

Idén karácsonyra tervezünk nekik venni egy étkező garnitúrát,asztalt székekkel.

Na és hát van nekünk egy "kedves" nénikénk,ő egyébként anyukám nővére.És mindig megjegyzi,hogy minek veszünk anyáéknak ennyi mindet,meg hogy,na megint egy újabb költséges ajándék.A családi összejöveteleken is csak húzza a száját,ha valaki megdicséri anyáék konyhabútorát.

Szerintetek irigy lenne,hogy őt nem támogatják a gyerekei,pedig megtehetnék!!?

Amugy anya is mondja mindig,hogy nem kellene ennyi pénzt költenünk rájuk,de mi szivesen tesszük.

Ők neveltek fel minket és igyekeztek mindent megadni,nagyon jó a kapcsolatunk velük.Most az a minimum,én úgy gondolom,hogy ha megtehetjük,akkor segítünk nekik.

Nem?


2014. nov. 14. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vannak gyerekei? Ha vannak, ők is segítik őt így?


Anyám nővérének, annyira rossz természete van, hogy senkije nem volt egész életében, és a mi életünkre telepedett rá, tönkretéve azt.

2014. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
igen irigy, és buta hogy ennek hangot is ad.
2014. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!