Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Év végéig folytatom a tömegelő...

Év végéig folytatom a tömegelős mizériát, aztán 2015-től szálkásítok, fogyok. Elérhetem-e a vágyott testsúlyt, vagy túl kriminális vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónap tömegelés után kezdenék bele a szálkásításba, a sportos múltam miatt kihagytam azt a bemelegítő időszakot amit a kezdőknek javasoltok. Állítottam össze étrendet, és legalább heti 2x-3x, jobb esetben 4x edzek egy héten.

17-18 éves vagyok, majdnem 170 centi magas, és 45-48 kg-ra szeretnék lemenni a bikiniszezon beköszöntéig. Jelenleg 60kg körül mozgok, de ez ugye fel fog majd menni.

Viszont saját ép eszemre hallgatva 3-4 hónap tömegeléssel nem érhetek el olyan nagy izomtömeget, amellyel esztétikus lehetek, és egyszerűbb lenne lefogynom, pláne hogy a szervezetem nem termel tesztoszteront (gyógyszer).

Túl kevés ez a magamnak szabott testsúly, vagy ezt még elérhetem jelentős izomveszteség nélkül?


2014. nov. 18. 15:40
 1/4 - palilaci - ***** válasza:
Nem sertesbol de nem tudod h hany eves vagy? :D 170 cmhez meg 48kg atyauristen... meg miaz hogy 3x 4x? Ha a 4. edzesnap a lab akkor az kimarad neha? En azt mondom h tomegelj min nyarig aztan szalkasits le.
2014. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem egy év tömeg az min +12kg! hogy néznék ki 170 centi magasan, 75 kilóval?!
2014. nov. 18. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy vetek ki a írásodból, hogy nő vagy. Nőként sajnos nem jön fel 12 kg egy év alatt, még a férfiaknak is csak az elején jön ennyi, utána csak kevesebb. Egyébként termel a tested tesztoszteront, de kb. tized annyit mint a férfiaké.
2014. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább olvasd el amit írok. Odaírtam h GYÓGYSZER. Nem kívántam részletezni hogy fogamzásgátlót szedek, ami miatt NEM termel a szervezetem tesztót.
2014. nov. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!