Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unoka testvérem beleszerett...

Az unoka testvérem beleszerettett a legjobb barátomba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 13 éves lány vagyok és a legjobb barátom egz fiú.Nekem nem probléma hogy csajozik nem vagyok féltékeny,de pont az unokatestvérem kezdett el hajtani rá aki mellesleg megjegyezve annyi idõs mint én de már úgy viselkedik mint egy ku**a pl.már nem szüz és ezt még a facebookra is kiposztolja, és úgy is sminkeli magát.

Nem akarom hogz össze jöjjenek és nem igazán tudom hogy mit csináljak.



2014. nov. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasi dont hogy akar e tole valamit vagy sem. Te nem tehetsz semmit, es nem is kell. Ne szolj bele.
2014. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gusztibacsiak válasza:
58%
Egy barát egyetlen dolga, hogy elmondja őszíntén a véleményét. Egy barát egyetlen dolga, hogy odafigyeljen a arátja véleményére. De mindenkinek magának kell eldöntenie, mi helyes, mi a jó döntés.
2014. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Féltem a barátomat mert még nem volt csaja és így is ùgy is szakítani fognak
2014. nov. 30. 10:23
 4/6 anonim válasza:
81%
Szilvásbuktát mert azt tényleg nagyon szeretem!
2014. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
Mondd el a barátodnak mit gondolsz.
2014. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Azóta mi történt kedves kérdező! Kérlek mondj el mindent!
2018. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!