Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem a legjobb a kapcsol...

Akinek nem a legjobb a kapcsolata az anyjával, annak anyja hogyan fogadta a lánya első várandósságát?

Figyelt kérdés
Kicsit kusza a mondat, remélem érthető..

2013. jún. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól, odavan a gondolatért, hogy unokája lesz. :) (Bár nálunk a problémák elsődleges forrását generációs nézeteltérések jelentik, másodsorban az, hogy teljesen eltérő személyiségek vagyunk, de mind a ketten makacsok.)
2013. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi a probléma anyukáddal való viszonyodban?
2013. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mikor én voltam terhes a kisfiammal akkor nem igazán örült az én nagy mamám. Kora miatt meg egy kicsit rosszindulatú. az anyám meg 38 volt, 57 volt mikor a dédunokája meg született és nem igazán örült neki mivel a kora ellenére úgy mond öregíti. 22 leszek.


Kicsit rosszindulatú volt mert nem akarta hogy meg szülessen aztán most meg puszilgatná de másként gondolom most.


De szerintem ne foglalkozz vele.

2013. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Probléma? Leginkább az, hogy sosem volt az az anyatípus...

Nagyon más az értékrendünk, nehéz a természete.

A többszöri kapcsolatfelvételeim azzal érnek véget, hogy vagy megbánt vagy nem keres.

2013. jún. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!