Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem bírja megérteni a...

Miért nem bírja megérteni a családom, hogy utálom a karácsonyt és egyedül szeretnék lenni? Üdv: Egy nem sokára 13 éves lány

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegesít, hogy folyton másokat kell hallgatnom, Én meg mindig legyek kussban. És ehhez vágjak jó pofát? Egy ideig úgy tettem de már unom. Most tényleg muszáj mindig vidámnak lenni ha egyszer nem vagyok az? Miért nem lehet békén hagyni? Olyan nagy kérés? Aztán meg még rám haragszanak.

2014. dec. 26. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Kamaszpanasz! :) Cuki vagy, ne aggódj majd elmúlik, mármint a tini korszak!
2014. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi. :D
2014. dec. 26. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nyafogó kisgyerek. :D Ne félj, majd kinövöd.
2014. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem. :D
2014. dec. 26. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
akkor gondolom az ajándékokat is utálod amiket karácsonykor kapsz
2014. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Biztos nem kap ajandekot, a viselkedese miatt.!
2014. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kaptam de szinte semmi jót. Jó tudom a karácsony lényege nem az ajándék hanem az, hogy együtt van a család de ez se teljesen igaz... :/
2014. dec. 26. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen az a lényeg, hogy együtt a család, tehát téged is próbálnak bevonni. De te ettől elzárkózol és a szobádban duzzogsz. Jó tudom ennyi idősen mindenki a világfájdalommal küszködik, de ezt majd kinövöd (jobb esetben). De nem kéne még egy lapáttal rá is raknod. Igenis menj oda, mosolyogj és próbálj meg kedves lenni és élvezni, hogy a családoddal lehetsz. Ki tudja mennyi ideig lesz még rá lehetőséged.
2014. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-asnak mondom: Végül is igazad van de nem tudok ilyen hamar megváltozni. Egyébként meg csak részben van együtt a családunk... :(
2014. dec. 26. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a karácsonyt, nálunk olyan vontatott az egész 2 nap, hogy nem igaz. A végét várom már én is, szerencsére nem sok van belőle.

Nyilván a szüleid be akarnak vonni az egész ünnepi őrületbe és ebbe nem igazán van beleszólásod.

Nálunk is sok vendég van, olyan is akikkel máskor egész évben nem is találkozunk, csak karácsonykor.

Kitartást, a szilveszter biztos jobb lesz.

2014. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!