Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyukám alkoholista,így vele már nem beszélek szinte semmit, nem tekintem anyukámnak.Apával ég és Föld vagyunk,sosem voltam vele jóban.Van pár ismerősöm, de egyik se a barátnőm, mindig otthagytak a bajban, egyik se nevezhető igazi barátnőnek. Iskolában így elbeszélgetek a lányokkal, nevetgélünk, de mégis végig egyedül érzem magam, és velük az iskolán felül nem is tartom a kapcsolatot.18 éves, gimnazista lány vagyok, élveznem kéne az életet, vásárolgatni-csavarogni. De nem tudok, egész nap itthon ülök, tanulok-tvzek-gépezek.. Nem tudok senkit se barátnőmnek nevezni, nincs "lelki társam", pedig jó lenne délutánonként összeülni a legjobb barátnőmmel.Már nagyon rossz, kiakarok mozdulni valamerre de nincs kivel.


17/L



2014. ápr. 19. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is ki lehet ám mozdulni.

Csak el kell indulni.És így a legkönnyebb új embereket megismerni.

2014. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?:) Én is sokszor érzem ezt. Szívesen beszélgetnék veled , ha gondolod :) 18L
2014. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj nyugodtan, ha gondolod. :)

19/L

2014. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen érzek, remélem sikerül minél hamarabb kilábalnod ebből:)

Ha van kedved beszélgetni, nekem is írhatsz:)


20/L

2014. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Merre laksz? Nem olyan rossz ám a helyzet, mint azt elsőre gondolnád!


Szerintem nem lesz nehéz kilábalni ebből!

Csak egy kicsit mesélhetnél még magadról, esetleg.

2014. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hasonló a helyzet, sőt pont ugyan az (csak nálam az apa az alkoholista), ha találsz valami megoldást vagy, ha csak van kedved beszélgetni írj nyugodtan rám privátban


17/F

2014. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam mint Te, de kitaláltam, hogy elkezdek barátkozni a suliba egy társaság központja lánnyal, bevallom érdekből,(plusz uzsit vittem és megkináltam, kölcsönadtam a könyveimet, és eljött a szülinapom és megkértem, hogy segitsen megszervezni) hogy bekerüljek a baráti körébe. Sikerült, és azóta rengeteg barátom, barátnőm van, akinek köszönhetem, ahhoz lassan már nem érek rá átmenni. Különben jó barátság alakult ki köztünk, elmeséltem már neki miért kezdtem el vele barátkozni, megértette és élelmes ötletnek tartotta.
2014. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia :) Azt tudom neked tanácsolni hogy keress magadnak új barátokat. Ha van kedved írj nekem privátot és ott tudunk beszélgetni. Én is szoktam egyedül menni csavarogni. 15/F
2014. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem oylan lehetetlen a dolog mint amilyennek látszik, csak kicsit nyitni kell aztán hamar meglesz az eredmény is. Suliban beszélgess többet emberekkel, előbb utóbb kialakulnak a dologk.
2014. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!