Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy értessem meg anyám...

Hogy értessem meg anyám élettársával, hogy nem ihatok alkoholt, mivel nincs epehólyagom? Megjegyzem mielőtt kiszedték volna, az előtt is anti alkoholista voltam!

Figyelt kérdés

Igazából, már elmagyaráztam neki,egy ideig úgy tűnik érti, de aztán megint elkezd erőszakoskodni. a saját gyerekébe is nyomja a piát, itatja. de én sosem ittam, nem is akarok,és nem is ihatok,mert rosszul vagyok az alkoholtól.


f


2014. dec. 28. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

OFF

Nekem sincs epehólyagom, mégis ihatok alkoholt.

2014. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megértetni vele, mert mivel hülye akármit fogsz mondani neki, úgy se fogja felfogni. Egyszerűen hagyd ott, amikor erőszakoskodik. Bár, ha nekem tömte volna belém, én lehet még a piás üvegét is eltörtem volna a fején, aztán abból majd talán megértette volna! :D De azért te ne tegyél így.
2014. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Én a fejére önteném
2014. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs, van-e epehólyagom, de szeretem a jóféle pálinkát.

Egyébként mondd azt, hogy ma még vezetned kell, abból tapasztalatom szerint mindenki ért.

2014. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Én először teljesen naiv, ártatlan, szomorkás hangnemben megkérdezném, hogy miért haragszik rám, megbántottam valamivel? Ha igen, hogy tehetném jóvá? Ezen természetesen értetlenkedni fog, ezért kifejtem, hogy hiszen tudja, hogy ezzel komoly görcsöket, kínokat okoz nekem (még ha ez egy kis túlzás is), ezért nagyon bántó a tukmálása, hiszen én sem örülök ennek az állapotnak.

A második megoldás, ha ez még mindig nem vezet eredményre, az egyik válaszoló által javasolt mosdóba öntés. Ez a "barbárság" általában teljes sokként éri az italtukmálót.


Nekem a májam volt műtve pár éve, egy daganat miatt jókora darabot lekanyarítottak belőle. Ugyan már jól vagyok, de azért vigyázni kell rá, és az értelmesebb emberek megértik, hogy nem iszom. Az értelmetlenebbjét a fenti két módszerrel szerelem le, mindig a békés megoldással kezdve. De azért nekem is sokkoló néha ez az erőszakos itatás, kb. mintha egy ételallergiás emberbe akarnék beleerőltetni olyat, amit nem ehet (amúgy ilyet is láttam már). Az ilyen személyekre amúgy más helyzetekben is jellemző a tolerancia teljes hiánya.

2014. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Szerintem azért nem írta le a korát is az "f" mellé, mert még 18 alatti, szóval szerintem a ma még vezetnem kell dolog nála nem játszik.


On:

Simán kiönteném, ha ennyire erőszakoskodna velem valaki. Tényleg nincs ezen mit túlbonyolítani.

2014. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne megértetni vele? Miért is kéne bárkinek magyarázkodni, hogy miért nem akarsz inni?

Megmondod köszönöm, nem kérek. ha kitölti, nem nyúlsz hozzá. Ha tovább erősködik, felállsz, odamész a mosógatóhoz, kiöntöt, ránézel és megkérdezed, most már így jó lesz? :)

2014. dec. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha ő erőszakoskodik, akkor én is.

Kezdésnek csak beleordítom az arcába, hogy FOGD MÁR FEL, HOGY NEM. Ha nem hatásos, akkor a fejére borítom.

2014. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ilyen ismerőseim, főleg vidéki férfiak.

nem tudom, miért nem lehet békén hagyni az embert.

2014. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!