Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám csalja apámat, apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám csalja apámat, apám pedig sokat iszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám és apukám között tönkrement már minden,minden nap veszekednek és évek óta külön alszanak.Nem is láttam őket még sohasem csókolózni sem.Anyukámnak kb. 3-4 éve van egy szeretője,aki viszont házas ember,sőt már nagyapa is.Naponta beszélgetnek többször is telefonon,és minden beszélgetés végén anya cuppog egy sort neki,és gondolom,hogy az az ember is puszikat küld anyának.Apa egyébként tud erről a szeretőről,mert nem rég,mikor részeg volt,elmondta,hogy rá jött,hogy ki anya szeretője.Apa minden hétvégén,amikor nem dolgozik,jól felönt a garatra,és egész nap csak a veszekedés megy,hogy anya mindig csak apa pénzét költi,meg hogy anya mondja,hogy bárcsak ne jött volna ide,ahol lakunk.Anya egyébként mindig nagyon felkapja a vizet bármin,és olyan,mint egy idegbajos,torkaszakadtából üvölt mindenkivel,mindenkit szid meg minden.Ma pl. apa délelőtt már be volt rugva,mivel anyu reggel tett ki pénzt az asztalra apának,és mondta,hogy mit hozzon,apu meg a pénzből sört vett,és megitta,és mikor anya hazaért,már tiszta részeg volt,és fél óráig veszekedtek,mert apa kért pénzt cigarettára,de anya nem akart adni,mivel reggel már adott pénzt,és apa sörre költötte.És az én szemem előtt üvöltöztek egymással,azt hittem,hogy apa már megüti anyát,és már annyira kikészültem tőlük,hogy egyszerűen elkezdtem sírni.A veszekedés után pedig senki sem szólt senkihez,vagyis nem is beszélgettem a szüleimmel,és ők sem egymással.Aztán anya meg rohant ki a kertbe,és már beszélgetett a szeretőjével,és elmondott neki mindent,hogy apa már megint részeg,meg stb.Érzem,hogy nem sokáig birom már ezt az egészet,évek óta csak ez megy,anya csal,apa iszik,aztán meg az órákon át tartó veszekedés megy.Családtag közül senki sem tud segíteni,mert a testvérem is már pár éve elköltözött,és anya meg a családban jó pár személlyel össze van veszve,nem beszélget velük.Mit tegyek egy ilyen családban? Mit tegyek a szüleimmel?Elszomorít nagyon,hogy az én szüleim ilyenek,a többi barátom szülei pedig békességben,szerelemben és hűségben élnek.

14/L



2014. dec. 20. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Mond el nekik h neked ez rossz. Értelmes felnőtt ember ugy csisnálja, hoyg a gyerek ne vegye észre. minden esetre ezzel neked nem lenen szabad foglalkoznod...szó szerint nem a te dolgod és a te problémád az ő bajuk!
2014. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ó, te szegény! Te nem fogod tudni megoldani az ő bajukat, el kellene válniuk, de valamiért nem tudnak. Próbálj a testvéreddel beszélgetni minél többet, akár hozzá is költözhetnél, ha megoldható. Egyébként ha van kedved beszélgetni, írj rám nyugodtan!
2014. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Minden házasság másmilyen, kicsim. Lehet, hogy a barátaid szüleinek házassága sem tökéletes, csak ügyesen adják elő, hogy jól megvannak. Nem lehet, hogy anyukád azért csalja apukádat, mert apukád szeret néha "felönteni a garatra"? Tudom, könnyű mondani, hogy ne foglalkozz Velük, de ne tedd! Nem szabad, hogy tönkretedd magad azzal, hogy a problémáik miatt emészted magad. Ülj le Velük külön-külön, és mondd el, hogy ez bánt téged. Ne félj a szemükbe mondani, mit érzel!
2014. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos nem sok mindent tudsz tenni, legfeljebb annyit, hogy megkéred őket ne veszekedjenek. Mindketten boldogtalanok, ez nyilvánvaló, de valamilyen kényszerből együtt maradtak.


"Elszomorít nagyon,hogy az én szüleim ilyenek,a többi barátom szülei pedig békességben,szerelemben és hûségben élnek."


Na persze.. kívülről sokminden szépnek látszik, de ha belelátnál egy-két "mintacsalád" hétköznapjaiba, hát nagyon meglepődnél..

2014. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok! kiváncsi vagyok, hogy ki pontozott le a válaszom miatta :D Csak megsúgom, hogy én pontosan ugyan ebbe na helyzetben voltam 5 éve és nekem egy 30 éveben a szakmában dolgozó pszichólógus tanácsolta azt amit irtam :D hozzá nem értők vannak itt és okoskodók :D
2014. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

velük semmit nem kell/nem tudsz tenni. Max elmondod, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.

Viszont segítséget 14 évesen csak családtól tudsz ilyen esetben kérni, mert a családvédelem ma Mo-n csak papíron létezik!

Nem tudom, miért vannak rosszban a családtagok a szülőkkel, de az velük van és nem veled. Vkitől kérj segítséget, egy próbát megér. Ők nem fognak megváltozni, mert épeszű ember eleve nem csinál ilyet.

2014. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Tulajdonképp lehet hogy igaza van mindkettőjüknek. Apád azt mondhatja , azért iszik mert anyád meg csalja. Anyád azt mondja hogy azért csalja meg, mert apád iszik. Csak melyik volt előbb? Ez már egyébként lényegtelen. Külön kellene válni és nem rontani egymás életét.
2014. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja jó, akkor legyenek boldogok, szedjen szét minél több családot, úgyis az a menő!
2014. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! :) De ez a "leülni és megbeszélni vele" nem hiszem,hogy jó ötlet,mert nem vagyok velük annyira beszédes,alig beszélünk naponta.Anya meg amúgy sem hallgatna meg,és bármiről lett volna szó,semmiről sem ültünk volna le beszélgetni..Akkor csak az marad,hogy tűröm a további vitákat..De ma anyu még nem is szólt hozzám.Nem tudom min sértődött meg,hiszen nem is mondtam rá egy rossz szót sem,de ma,mikor mondtam neki,hogy hol voltam,csak annyi volt a válasz,hogy:"Nem érdekel,hogy hol voltál..." És elkezdett velem ordibálni,és mikor megkérdeztem tőle,hogy most mi baja,nem mondott semmit.
2014. dec. 21. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél.Tanulj,fejezd be.Majd álláshirdetés,elköltözés minél messzebb tőlük és kezd el az életed.Kb 10 év és minden kialakul.Nem kell fo$ni az újtól,hidd el hirtelen minden felpörög.
2014. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!