Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem tudom elviselni a nagynéni...

Nem tudom elviselni a nagynénim! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémàm hogy nagyon elegem lett a nagynénimből.Amióta van gyereke totál megzakkant.Mikor még nem volt gyerek velem nagyon kedves volt,megértő, mindig kaptam valami kis csokit apróságokat.Majd megszületett a gyereke.Hát azóta egy kész agyrém.Megjegyzem a gyerek 6 éves csak most akadtam ki.Egyfolytában a nagyszüleimen élősködik nem is ő neveli a gyereket hanem ők.Azal kezdőtt minden hogy Tom&Jerryt néztem egyik nap a nagyszüleimnél (tudom nem nekem való de imádom) és persze ők is ott voltak.Kijöttek a szobábol és a gyerek leült mellém Tvzni.Ez 6 éves korában volt.Erre az anyja mint aki bekattant elkezdett velem üvölteni hogy mit képzelek hogy ilyet nézetek a gyerekével.Erre megkérdeztem hogy miért baj ha Tom&Jerryit néz.Erre azt mondta:Tele van erőszakkal.Azt hittem ott leszek rosszul.Ezen nőttem fel!

Nagyrészt apukám szokott értem jönni és persze ez számomra is természetes hogy hazavisszük őket is.De mikor beülünk a kocsiba ott kezdődnek a balhék.Nem halgathatok zenét mert az zavarja a gyerekét.Nyár közepén nem húzhatom le a kocsi ablakot mert a gyerek huzatot kap.Apám meg mintha nem hallaná mit bunkózik velem.Ha valakit esetleg érdekel még bőven tudok mesélni.Ezek utàn megjegyzem hogy még mindig IMÁDOM az unoka húgom csak így egyre kevesebbet találkozunk.Nem tudom mit lehetne tenni.Szerintetek?A tróger hozzászólásoktól kíméljetek! 13/L vagyok

Köszönöm!



2014. dec. 31. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ezek még nem őrültségek. Nála már nem te vagy a központban, túléled.
2014. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te?!Régebben is kiírtál egy ugyanilyen kérdést...
2014. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Elkényeztetett kis fruska vagy.
2015. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Köszönöm a válaszod de a kérdésem arra vonatkozott hogy ez normális?

2.válaszoló:Nem most regisztráltam az oldalra ez az első kérdésem.

3.válaszoló:Nem erre vonatkozott a kérdésem hanem arra hogy ez normális-e.De valószínű nem jól fogalmaztam.Máskor a véleményedet pedig tartsd meg magadnak ha kérhetem.

Köszi

2015. jan. 1. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló ezt nem értem. A kérdező a sztorikból nem csinált semmi rosszat. Bár a Tom és Jerry-ben igaza volt. Tényleg nagyon erőszakos, de te nem nézetted vele.
2015. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl féltő, talán beszélj a szüleiddel.
2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

velem is hasonló a helyzet, teljesen megértelek. Szerintem az nem elkényeztetettség, ha az ember vágyik egy kedves szóra vagy sajnálja, ha már nem törődnek vele annyira, mint régen.

Szerintem amúgy ha a nagynénid ennyire féltő, akkor ha az unokahúgod nagyobb lesz, neki is az agyára fog menni.

A kérdésre válaszolva: szerintem teljesen normális az, ami történik, végülis érthető, hogy ő teljes tökéletességgel próbálja nevelni a gyerekét, és az is természetes, hogy te is igényled a törődést. Ettől (is) vagy ember :)

2015. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4. Én sem értettem teljesen!Az igaz lehet.

5.Próbáltam de nem nagyon érdekli őket.

6.Igen így érzek ha gondolod beszélgethetünk privibe.

Köszönöm a válaszotokat! :)

2015. jan. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!