Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem bírja elviselni...

Anya miért nem bírja elviselni, ha nyugtom van? Miért gyűlöli ennyire, ha leülök játszani?

Figyelt kérdés

Megkérdezem anyám, hogy kell-e valamit segíteni. Azt mondja nem. Oké, leülök a gépemhez, elindítom a játékom, amiről már ezerszer elmondtam neki, hogy nem tudom megállítani vagy félbehagyni.

Erre amint elkezdődik a meccs, beviharzik a szobámba, és elkezdi megállás nélkül mondani a magáét, hogy rakjak rendet a polcomon (elő van készítve egy haverom ajándéka, amit nem fogok elpakolni, kb ennyi), meg hogy azonnal adjam oda egy pendriveon a karácsonyi képeket amiket csináltam, de nem ér rá fél óra múlva, MOST AZONNAL kell.

Miért nem bírja elviselni, ha nyugtom van? Főleg ha mindig megkérdezem hogy kell-e valami, mielőtt leülök játszani. Tényleg ilyen nehéz megérteni, hogy nem tudom megállítani és otthagyni?

21/L


2014. dec. 27. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
21 évesen legyél már önálló, magadtól fel kéne mosni a konyhát
2014. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
??? Teljes tisztaság van a lakásban, napokig nem voltunk itthon. Meg ha takarítanék, akkor se este 9-kor :D
2014. dec. 27. 20:52
 3/11 anonim válasza:
100%
Minden anya ilyen (jó vannak kivételek) de az a legjobb ha beszélsz vele, sztem az van h egy picit rendmániás ami teljesen normális,de ha ez zavar mondd el neki hogy szükséged van a magányra.(mint minden embernek)
2014. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
LoL.
2014. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vicces, vagy azt hiszed lolozok? :D
2014. dec. 27. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti,hogy játszol.
2014. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, hát azzal nem tudok mit kezdeni :)
2014. dec. 27. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is az a baja, hogy miért játszol te 21 éves fejjel, lehet ő már inkább háziassoznynak látna szivesen, nem játszva. AMúgy dolgozol? Mert ez is benne lehet, ha nem... Engem is irritál kicsit, mikor a férjem játszik, nem tudom megérteni, hogy mi értelme van, mi a jó benne, minek. persze, nem mondok semmit, de sokszor én is gondolom, hogy a hülye játék helyett inkább csinálna valami értelmeset.
2014. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom neked is van valami hobbid. A hobbinak ez a lényege, hogy csinálj valamit ami kikapcsol, nem kell értelmesnek lennie. Anya meg barátok köztöt néz, az se produktívabb, mint a játék :D csak ezt divat lenézni :D

Amúgy nem dolgozok, egyetemista vagyok, és most ha akarnék, se lenne mit háziasszonykodni itthon, ma értünk haza (24-én utaztunk el itthonról), ma hazafele kajáltunk, annyi dolog volt, hogy anyával ketten kiszedtük a szennyes ruhákat és indítottunk egy mosást. Semmi más meló nincs most itthon...

Ő is a gép előtt ül és facebookot tolja. Tényleg nem tudom elképzelni, mi baja lehet velem :/

2014. dec. 27. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanezt csinálják, de szerintem ez csak arról szól, hogy belekössön valamibe.
2014. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!