Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagynéném túloz vagy mi?...

Nagynéném túloz vagy mi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hitgyülekezetbe jár,feltettem egy képet fb-re amire egy horrorfigurának vagyok kifestve és mellé a horrorszereplő Kayako Saeki van rajta,nagynénim ezzel csesztet hogy nem jó meg mi az hogy ilyen képeket teszek ki

Válaszokat pls mit csináljak?


2015. jan. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg tiltsd le? Egyáltalán miért jelölted vissza, ha tudod, hogy ilyen?
2015. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

letiltani azért elég dúrva lenne..

Prezse nem jogos, hogy beleszól a dolgaidba, de akkor mondd meg neki hogy az ő életútja nem a tiéd és a rabbis dolgait ne akarja rád eröltetni!

2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hitgyülisre nem érdemes hallgatni. Ne törődj vele.
2015. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejegyzés írása, és ott beállítod, hogy minden ismerősöd lássa, kivéve ő. :D Ennyire egyszerű. :D
2015. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagynénédnek átmosták az agyát a hitgyülisek.
2015. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Óó köszi mindenkinek :) azt hittem bennem is lesz hiba,na de igazatok van,jó lenne neki szólni...Horvátországba azért cseszett le mert Harry Pottert akartam nézni -.-

Most elmondja a mamámnak(ő is hitgyülis)és megint csesztetni fog a fél família -.-

Rohadtul nem szimpatikus nekem se a hitgyüli,igazatok van..sőt MINDENBEN igazatok van

Köszi a válaszokat de még jöhetnek azért

:)

2015. jan. 6. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

"azt hittem bennem is lesz hiba"


Hát, ha nagyon akarod, kereshetek neked! (<- ez itt 1 fenyegetés)


Francokat van benned hiba... semmi se! :) Legfeljebb a nagynénédben.


Frissen megvallásult embereknél tudod előfordul olyasmi, hogy ha már egyszer rátalálnak a boldogságra, akkor azt meg akarják osztani másokkal, mert azt hiszik, hogy attól, amitől ők megboldogultak, attól majd a többiek is. Régebbóta vallásosoknál meg pont ellenkezőleg: ők egy kicsit elgyöngülnek a hitükben, ezért gondolhatják úgy, hogy másokat térítve visszaerősödhetnek.

Megint másokat egyszerűen az egyházuk kötelez rá, hogy térítsenek.

Megint mások pedig egész egyszerűen meg vannak győződve hogy ők a vallásuk által többek lettek, mint a másik ember, és egyszerűen azt képzelik, hogy joguk van uralkodni rajtuk.


A facebook-fiókod viszont a te területed. Ott azt teszel ki, amit - bizonyos határok közt (amely határokat nem a nagynénéd szab meg!)- akarsz.

2015. jan. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!