Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek van élősködő rokonotok?

Nektek van élősködő rokonotok?

Figyelt kérdés

Nálunk anyám öccse. 42 éves, kb ha 5-6 évet dolgozott az életében össz-vissz, de a rokonság szerinte azért van, hogy neki fizessen. Amikor dolgozott, akkor is felélte a fizetését 1 hét alatt.

A családi ünnepeket is utálom, mert legtöbbször ő is ott van, és tipikusan "a hülye okoskodik" típus. Anyum se támogatja, csak a mamám valamivel, meg anyum másik testvére, de náluk is kezd betelni a pohár. Szó szerint a mamám fizetéséből él, persze a mamám is elpaterolhatná, csak ő túl lágyszívű.


Nektek van élősködő rokonotok, vagy ismerősötök? Ha igen, miben nyilvánul meg?

Mi számít nálatok élősködésnek?



2015. jan. 27. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nállunk is hasonló, tesómék fel vettek csomó hitelt mert kellet nekik minden meg ,16 évesen börtönbe kerültem, ami miatt nem tudták fizetnia számlákat nem kapták a családit+árvaságit utánnam. Be osztani meg nem akarták a fizetésüket.. El intéztem az fht. hogy abból rendezzük a hiteleket apránként, nem nekik hitelre telefon vetettek mert kellett nekik, majd ők fizetik tudtákis volna ,de nem tették mert "nem az ő nevükön van" nagyon sokat csalódtam bennük az elmúlt évek alatt, de ki ismertem őket milyenek már. Ez nem csak naívságomból történt hanem mert bíztam a családomban ami mára szerte foszlott.
2015. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!